FR_25proc_PLWystartowała 3 dniowa promocja Ryanaira. Bilety z 25% zniżką na podróż od 1 września do 30 listopada 2016 r. dostępne są na stronie RYANAIR >>> . Tanie loty z Rzeszowa już od 30 zł w jedną stronę. M.in. do Berlina, Oslo, Londynu i Manchesteru.  
Wyprzedaż trwa od piątku 8 lipca do niedzieli 10 lipca do północy.

Szczegóły znajdziecie poniżej:


 

FR_25proc_07_2016

Rezerwujcie noclegi na: booking.com / TRIVAGOhotelscombined / Otel.com / Hotelopia.com / Hotels.com / HRS.com / Agoda.com / Venere.com / Accorhotels.com / IHG.com / Hilton.com / noclegi 50% taniej: DEALS HRS.com / apartamenty i mieszkania: Wimdu.com


20141113_baner_PL lotcom_lotypopolsce_468x60 Image Banner 484 x 60


Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanaira powiedziała:

 “Ryanair stale rozwija ruch lotniczy w Polsce. Aby uczcić kolejne wzrosty i rekordowe wyniki sprzedaży obniżamy ceny o 25% na wybranych 84 trasach z 13 lotnisk w Polsce do Wielkiej Brytanii, Włoch, Norwegii, Hiszpanii, Niemiec, Irlandii, Szwecji, Francji, Malty, Holandii oraz Belgii. Wyprzedaż trwa od piątku 8 lipca do niedzieli 10 lipca do północy i dotyczy lotów od 1 września do 30 listopada 2016 r.

Polscy pasażerowie, a także turyści mogą wybrać jedną z 84 tras z/do Polski. Rezerwacji biletów w obniżonych cenach można dokonać przez 3 dni od 8 do 10 lipca 2016 r. (do północy) na www.ryaniar.com.”


BILETY:

button (Ryanair_new)

Za zakup płacimy kartą debetową i podróżujemy tylko z darmowym bagażem podręcznym do 10 kg o wymiarach 55x40x20 oraz drugim dodatkowym darmowym bagażem o którym pisaliśmy tutaj:

Ryanair: Drugi darmowy bagaż podręczny (35x20x20) >>>

Przykładowe rezerwacje z RZEszowa:

FR_25proc_przykład


Baner_CA_new2


NOCLEGI:

Najlepsze noclegi znajdziecie dzięki najbardziej popularnej wyszukiwarce hoteli jakim jest booking.com >>>:

Booking

Możecie również poszukać noclegów przez naszą wyszukiwarkę hoteli, która wyszukuje i porównuje ceny hoteli we wszystkich systemach rezerwacyjnych

HotelsCombined-logo2

Rezerwujcie apartamenty i mieszkania: Wimdu.com

Rezerwujcie noclegi 50% taniej: DEALS HRS.com

Rezerwujcie noclegi również na: TRIVAGOhotelscombined / Otel.com / Hotelopia.com / Hotels.com / HRS.com / Agoda.com / Venere.com / Accorhotels.com / IHG.com / Hilton.com /


Rezerwuj bilety lotnicze na stronie: LOTu / Adria Airways / Lufthansy / Ryanaira / Skyscanner / Tripsta / Flipo


Jeśli spodobał Ci się ten wpis, dołącz do naszych czytelników i zarejestruj się na nasz newsletter, aby w pierwszej kolejności otrzymywać informację o kolejnych interesujących wpisach prosto na skrzynkę mailową. 

Zapisz się do naszego newslettera

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.


Zapraszamy też do polubienia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/OdlotyzRZEszowa >>>


Z LOTNISKA W RZESZOWIE OBECNIE OPERUJĄ:

LOT Ryanair Lufthansa Adria Airways

PLL LOT do Warszawy (4 rejsy dziennie)

PLL LOT: Zarezerwuj swój lot w >>

Ryanair do Manchesteru, Londynu (lotniska Stansted i Luton – 12 połączeń w tygodniu), East Midlands, Dublina, Oslo oraz do Bristolu i od maja na Grecką wyspę Korfu.

Nowe połączenie z Rzeszowa do Berlina wykonywane będzie 3 razy w tygodniu od 2 września 2016 r.

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Lufthansa Od 28 marca 2016 roku Lufthansa zaoferuje połączenie między Rzeszowem a Monachium siedem razy w tygodniu. Nowa trasa zastąpi dotychczasowe rejsy ze stolicy Podkarpacia do Frankfurtu.

Lufthansa: zarezerwuj swój lot >>

Adria Airways Od 4 czerwca 2016 roku Adria Airways (Star Alliance Member) zaoferuje połączenie między Rzeszowem a Paryżem (główne lotnisko CDG) dwa razy w tygodniu.

Adria Airways: zarezerwuj swój lot >>