IHGhs

Dziś po raz pierwszy zapraszamy na gościnny wpis Rafała, który prowadzi bloga Hotelspotter  zajmującego się promocjami hotelowymi. U nas przedstawi jedną z ciekawszych w ostatnim czasie promocji hotelowych zatytułowaną BIG WIN. Zapraszamy do zapoznania się z bardzo interesującym materiałem.

Pięć nocy w hotelach w cenie… jednej.

Do końca roku w Intercontinental Hotels Group (grupie zrzeszającej takie sieci jak: Holiday Inn, Holiday Inn Express, InterContinental, Hotel Indigo czy Crowne Plaza) trwa promocja – The Big Win >> dzięki której można za darmo spędzić wiele nocy nawet w najbardziej luksusowych hotelach na całym świecie.

Jeżeli jeszcze nie należysz do programu lojalnościowego, możesz zarejestrować się pod tym linkiem:

Zarejestruj się do programu lojalnościowego IHG Rewards Club (dawniej Priority Club) >>

Wystarczy odbyć co najmniej 4 noce w hotelach IHG pod pewnymi warunkami – muszą się w nich zawierać 3 różne sieci z grupy IHG oraz 2 soboty. Za to otrzymamy ponad 50.000 punktów lojalnościowych, które starczą nawet na 10 darmowych nocy.

Za te same noce dodatkowo otrzymamy podobną liczbę punktów z tzw. kodów bonusowych >>.

Na co więc można wydać ok. 100.000 punktów IHG? Standardowo w programie IHG Rewards Club jedna noc kosztuje od 10 to 50 tysięcy punktów w zależności od klasy hotelu. Jednak dzięki cyklicznej promocji Point Breaks, co kilka miesięcy pojawia się nowa lista, zawierająca kilkadziesiąt hoteli ze znacznie obniżoną stawką punktową – wystarczy 5.000 punktów za noc dla dwóch osób. Na listę Point Breaks trafiają nawet bardzo luksusowe, 5-gwiazdkowe InterContinentale, nierzadko kosztujące ponad 1000 zł za noc. Z taką liczbą punktów będzie można spędzić aż 20 nocy w takich hotelach!

Ile wyniosą nas te 4 noce, które teraz musielibyśmy odbyć? Bez problemu można się zmieścić w tysiącu złotych. W Polsce niestety nie ma za dużo hoteli IHG – są akurat 3 różne sieci w Warszawie (Holiday Inn, Holiday Inn Express i InterContinental), a poza tym tylko 3 Holiday Inny – w Krakowie, Łodzi i Bydgoszczy. Są one jednak droższe niż Holiday Inn w stolicy (a dokładniej w Józefowie).

Przykładowe 4 noce spełniające warunki promocji:
14.12 (sobota) – Holiday Inn Express Warsaw Airport – 175,50 PLN (darmowe śniadanie):
Zarezerwuj nocleg w Holiday Inn Express Warsaw Airport >>
15.12 – Holiday Inn Warszawa-Józefów – 131,76 PLN:
Zarezerwuj nocleg w Holiday Inn Warszawa-Józefów >>
20.12 – InterContinental Warszawa – 229 PLN (54,43 EUR):
Zarezerwuj nocleg w InterContinental Warszawa >>
21.12 (sobota) – Holiday Inn Express Warsaw Airport – 173 PLN (darmowe śniadanie):
Zarezerwuj nocleg w Holiday Inn Express Warsaw Airport >>

InterContinental Warszawa Basen na 43. piętrze hotelu InterContinental Warszawa, fot. HotelSpotter.pl

W sumie 709 PLN (dla dwóch osób) plus koszty transportu. Innych możliwości najlepiej szukać, korzystając z kalendarza cen >>
Nawet jak nie potrzebujemy tych noclegów, to chyba warto zainwestować 700 zł w nawet 20 przyszłych nocy? Drugiej tak dobrej okazji do zdobycia punktów długo może nie być.
Jeśli komuś nie uda się do końca roku spełnić wszystkich warunków, to i tak źle na tym nie wyjdzie. Wystarczy jeden nocleg w dowolnym hotelu IHG, żeby dostać około 25.000 punktów (z kodów bonusowych), a do tego złoty status członkowski. Każdy kolejny pobyt (przed końcem roku, bo później wiele kodów przestanie działać) też da sporo punktów.

Po więcej informacji zapraszam na swojego bloga – Hotelspotter.pl na którym dzielę się podobnymi promocjami oraz do śledzenia strony na Facebooku !