RZE_CDG_430zł


W systemie rezerwacyjnym Adria Airways pojawiła się kolejna pula biletów w cenie 98 e na przeloty na trasie Rzeszów – Paryż. Już 4 czerwca br. słoweńskie linie lotnicze Adria Airways uruchomią regularne połączenie z Rzeszowa do stolicy Francji, na główne paryskie lotnisko Charles de Gaulle (CDG). button (Adria) Adria Airways jest członkiem sojuszu Star Alliance tak  jak LOT i Lufthansa – o pasażerowie korzystający z lotów Adrii z Rzeszowskiej Jasionki będą mogli zbierać mile w programie Miles and More. Do zbierania mil Miles and More nie tylko za loty, ale także za codzienne zakupy polecamy kartę mBanku o której więcej przeczytacie >>> tutaj <<<

Połączenie będzie realizowane 70-miejscowymi odrzutowcami CRJ-700, które będą latać na tej trasie we wtorki i soboty.

Ze stolicy Francji samoloty będą wylatywały o godz. 14.40, przylot do Jasionki o 16:50.
Odlot z Jasionki będzie o godz. 17.20, przylot do Paryża o 19.35.Bilety w cenie zaczynającej się od 99 Euro za przelot w obie strony – z bagażem do 23 kg i 8-kilogramowym bagażem podręcznym – można będzie już dziś zarezerwować na stronie przewoźnika: www.adria.si/pl >>>

Strona rezerwacyjna Adrii posiada pełną polskojęzyczną wersję! W cenie biletu jest też możliwość wyboru miejsca w samolocie. Dla pasażerów klasy Biznes oferowany jest posiłek oraz napoje w cenie biletu.

Przykładowa rezerwacja RZEszów – Paryż (CDG) – 4-7 czerwca za 98 euro z bagażem rejestrowanym

Bilety_98e


Rezerwuj bilety lotnicze na stronie: Lufthansy / LOTu / AdriaAirways / Ryanaira / Skyscanner / Tripsta / Flipo


Stanisław Nowak, prezes spółki lotniskowej Rzeszów-Jasionka, twierdzi, że Paryż był do tej pory jednym z najczęściej wymienianych miast na „liście życzeń” ze strony mieszkańców Podkarpacia. – Cieszymy się niezmiernie, że możemy ogłosić rejsy do stolicy Francji, będącej bardzo bliską sercom wielu rodzin z naszego regionupowiedział prezes Nowak.


Rezerwujcie noclegi w Paryżu na: Booking.com / TRIVAGOhotelscombined / Otel.com / Hotelopia.com (Grupa TUI) / Hotels.com / HRS.com / Agoda.com / Venere.com / Accorhotels.com / IHG.com 

Rezerwujcie apartamenty i mieszkania na: Wimdu.com

booking_Paryz


Jeśli spodobał Ci się ten wpis, dołącz do naszych czytelników i zarejestruj się na nasz newsletter, aby w pierwszej kolejności otrzymywać informację o kolejnych interesujących wpisach prosto na skrzynkę mailową. 

Zapisz się do naszego newslettera

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

Zapraszamy też do polubienia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/OdlotyzRZEszowa >>>


Z LOTNISKA W RZESZOWIE OBECNIE OPERUJĄ:

LOT Ryanair Lufthansa Adria Airways

PLL LOT do Warszawy (4 rejsy dziennie)

PLL LOT: Zarezerwuj swój lot w >>

Ryanair do Manchesteru, Londynu (lotniska Stansted i Luton – 12 połączeń w tygodniu), East Midlands, Dublina, Oslo oraz do Bristolu i od maja na Grecką wyspę Korfu.

Nowe połączenie z Rzeszowa do Berlina wykonywane będzie 3 razy w tygodniu od 2 września 2016 r.

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Lufthansa Od 28 marca 2016 roku Lufthansa zaoferuje połączenie między Rzeszowem a Monachium siedem razy w tygodniu. Nowa trasa zastąpi dotychczasowe rejsy ze stolicy Podkarpacia do Frankfurtu.

Lufthansa: zarezerwuj swój lot >>

Adria Airways Od 4 czerwca 2016 roku Adria Airways (Star Alliance Member) zaoferuje połączenie między Rzeszowem a Paryżem (główne lotnisko CDG) dwa razy w tygodniu.

Adria Airways: zarezerwuj swój lot >>