ryanairRyanair nr 1 linia lotnicza w Polsce realizująca tanie loty z Rzeszowa, dziś (20 marca) ogłosił zwiększenie frekwencji lotów z czterech polskich miast do Dublina w sezonie zimowym. Zimą tego roku irlandzki przewoźnik zwiększy częstotliwość lotów do Dublina z:

• Krakowa z 6 do 9 połączeń tygodniowo
• Rzeszowa z 2 do 3 połączeń tygodniowo
• Warszawy z 5 do 6 połączeń tygodniowo
• Wrocławia z 4 do 5 połączeń tygodniowo

Bilety kupujemy na Ryanair.com:

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Za zakup płacimy kartą debetową i podróżujemy tylko z darmowym bagażem podręcznym do 10 kg o wymiarach 55x40x20 oraz drugim dodatkowym darmowym bagażem o którym pisaliśmy tutaj:
Ryanair: Zgodnie z zapowiedziami od dziś drugi darmowy bagaż podręczny (35x20x20) >>

Katarzyna Gaborec z Ryanair powiedziała:

“Mam przyjemność ogłosić zwiększenie częstotliwości lotów Ryanair z Krakowa, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia do Dublina w sezonie zimowym. Wyjątkowo wcześnie ogłaszamy rozkład lotów na zimę do stolicy Irlandii co pozwoli pasażerom z dużym wyprzedzeniem zaplanować podróż. Bilety są dostępne w sprzedaży już od dziś.

Polscy pasażerowie mogą nadal się cieszyć z niskich cen biletów Ryanair i lotów na czas, jak również z numerowanych miejsc, możliwości wniesienia na pokład samolotu drugiej darmowej małej torby, łatwiejszym dostępem do strony internetowej, systemem rejestracji pasażerów „My Ryanair”, 24 godzinnym okresem ochronnym, obniżonej opłaty za bagaż i oraz z dalszych ulepszeń, które będą wdrażane w ciągu najbliższych miesięcy

Z okazji ogłoszenia dodatkowych częstotliwości lotów z Polski do Dublina Ryanair ogłasza wyprzedaż 100,000 miejsc już od €19.99 na podróż w kwietniu i maju. Są one dostępne do rezerwacji do poniedziałku północy, 24 marca. Bilety po tych szalenie niskich cenach będą rozchwytywane szybko, wiec zachęcamy pasażerów aby dokonywać rezerwacji natychmiast na stronie www.ryanair.com >>”.