ryanair2mlnW czwartek, 3 bm. w Porcie Lotniczym „Rzeszów-Jasionka” odbyła się uroczystość odprawienia 2.000.000 pasażera linii lotniczych Ryanair. Szczęśliwcem okazał się Pan Grzegorz Zawisza z Krosna, który podróżował z Rzeszowa do Londynu (Stansted) z żoną i córkami. Pan Grzegorz otrzymał specjalny voucher na dwuosobowy przelot z Rzeszowa do dowolnej destynacji obsługiwanej przez Ryanair oraz upominki lotniskowe. Dodatkowo, wszyscy pasażerowie „szczęśliwego” rejsu do Londynu zostali poczęstowani okolicznościowym tortem, przygotowanym specjalnie na tę okazję.

– Jest to dla nas wyjątkowa okazja do świętowania, a dla wszystkich pasażerów dowód na to, jak rozwija się rynek przewozów lotniczych w Rzeszowie – podsumowała Katarzyna Gaborec, dyrektor marketingu Ryanair na Europę środkowo-wschodnią. Dodała, że w przyszłości spodziewa się jeszcze większych wzrostów w liczbie odprawianych w Jasionce pasażerów, gdyż Ryanair ma w planach dalszy rozwój siatki połączeń.

2.000.000 pasażer Ryanaira to kolejny krok milowy w rozwoju naszego Portu i potwierdzenie faktu, iż Rzeszów i cały region Podkarpacia to dynamiczny rynek w kontekście ruchu lotniczego. To jednocześnie dowód na to, że modernizacja Jasionki ma swoje uzasadnienie i cel, jakim jest obsługiwanie jak największej liczby pasażerów – podkreślił Stanisław Nowak, prezes Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”.

Źródło: www.rzeszowairport.pl

Z lotniska w Jasionce obecnie operują:

Ryanair do Manchesteru, , Barcelony-Girony, Londynu (lotniska Stansted i Luton), Bristolu, Birmingham, Glasgow, East Midlands, Dublina, Oslo oraz Trapani.

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Eurolot do Amsterdamu**, Paryża*, Rzymu* i Gdańska***

Eurolot: zarezerwuj swój lot >>

Lufthansa do Frankfurtu

Lufthansa: zarezerwuj swój lot >>

PLL LOT do  Warszawy

Zarezerwuj swój  lot na stronie Tripsta >>

* – od 3 września br.
** – od 27 października br.
*** – od 30 października br.