PBRZGDPolskiBus.com: Nowa pula biletów za 1 zł, bilety możemy rezerwować do 8 stycznia.

Nowy kalendarz obejmuje terminy od 1 grudnia do 8 stycznia. Decydując się na rezerwację biletów wcześniej, oszczędzamy pieniądze, które później możemy przeznaczyć na dodatkowe atrakcje w wybranym miejscu. Jest to ogromna okazja, by zarezerwować bilety zaczynające się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację.

Bilety na nowe kursy pasażerowie mogą kupić już teraz na stronie internetowej:

Polskibus.com: zarezerwuj swój tani bilet >>

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł za rezerwację.

Przykładowa rezerwacja:

PB1109

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.

PolskiBus.com obsługuje aż 12 tras. Tym samym dociera do 19 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik sprzedał już ponad 3 000 000 biletów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu, gniazdek elektrycznych znajdujących się pod każdym siedzeniem, a także skórzanych foteli. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.