PolskiBus1PolskiBus.com wprowadza więcej połączeń na trasie autostrady A4 pomiędzy Wrocławiem, Opolem, Krakowem i Rzeszowem. 

  • Wrocław – Kraków – Rzeszów – 7 połączeń
  • Kraków – Rzeszów – 10 połączeń 

Bilety w cenie od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację dostępne są już na stronie internetowej www.polskibus.com. Otwarcie kalendarza PolskiBus.com to doskonały moment, aby już teraz zaplanować  jesienny wyjazd.

Polskibus.com: zarezerwuj swój tani bilet >>

Podróż można zaplanować już teraz, korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki na stronie www.polskibus.com. Bilety dostępne są również w stacjonarnych punktach sprzedaży. Pasażerowie, którzy dokonają rezerwacji z wyprzedzeniem mają pewność komfortowej podróży oraz atrakcyjniejszej ceny biletu.

Nowoczesne autokarów PolskiBus.com wyposażone są w wygodne skórzane fotele, klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Dzięki tym udogodnieniom podróż z pewnością upłynie w przyjemnej atmosferze.

Pasażerowie będą mieli do dyspozycji aż 26 połączeń każdego dnia na trasie Wrocław – Kraków.  Wprowadzenie nowej linii P18 sprawi, że znacznie wzrośnie również liczba kursów realizowanych na trasie Wrocław – Opole – Kraków, gdzie ogólna liczba dostępnych kursów wzrośnie z 3 do 9 (wliczając linię P16). Pasażerowie z Rzeszowa także zyskają dużo większe możliwości planowania podróży, gdyż na trasie Wrocław – Kraków – Rzeszów. Liczba realizowanych połączeń wzrośnie z 2 do 7 dziennie, a na trasie Kraków – Rzeszów z 5 do 10 kursów! Pełny rozkład jazdy dla wszystkich linii jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

„Chciałbym z radością poinformować, że w ramach dostosowywania się do oczekiwań pasażerów największych miast południowej Polski wprowadzamy znaczne udogodnienia, zwiększając liczbę kursów pomiędzy Wrocławiem, Opolem, Krakowem i Rzeszowem. Zmiany będą obowiązywały już 1 października i mam nadzieję, że znacząco ułatwią wszystkim naszym klientom elastyczne planowanie podróży do wszystkich wyjątkowych miast dostępnych w ramach siatki połączeń PolskiBus.com” – mówi Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą jedynie nowoczesne, klimatyzowane i komfortowe autokary. Pasażerowie wybierając podróż z PolskiBus.com mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, toaletę oraz bezpłatne Wi-Fi. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej www.polskibus.com oraz na fanpagu www.facebook.com/PolskiBus. Serdecznie zapraszamy!

Przykładowa rezerwacja z RZEszowa:

PBWRO_RZE2

PBWRO_RZE