6 lutego na konferencji prasowej zorganizowanej na Rzeszowskim lotnisku w Jasionce nasz narodowy przewoźnik >>>PLL LOT <<< ogłosił, że już w sezonie letnim  uruchomi dwa nowe bezpośrednie połączenia z rzeszowskiego lotniska Jasionka. Od 25 kwietnia polski przewoźnik poleci z Rzeszowa do Gdańska (GDN), a już 30 maja połączy z Rzeszowem popularny chorwacki kurort – lotnisko w Zadarze (ZAD). Tanie loty z Rzeszowa, http://tanielotyzrzeszowa.pl 

>>> Rezerwuj bilet lotnicze na stronie PLL LOT <<<


REZERWACJE BILETÓW (tel. 535-780-710)


LOT wykonuje aż 37 rejsów tygodniowo z Rzeszowa do Warszawy oraz sezonowe bezpośrednie rejsy dalekodystansowe do Nowego Jorku [EWR] -rejsy od 30.03.2020 r. Teraz przewoźnik rozszerza ofertę o dwa atrakcyjne połączenia wakacyjne – do Gdańska i Zadaru.


>>> Darmowe saloniki lotniskowei i ubezpieczenie podróżne – SPRAWDŹ <<<


Rejsy między Rzeszowem a Gdańskiem zaplanowano w dniach od 25 kwietnia do 26 września. Przelot w jedną stronę potrwa zaledwie 1 godz. 20 min. i będzie najatrakcyjniejszą ze względu na krótki czas podróży ofertą przemieszczenia się z Podkarpacia nad polskie morze. Połączenia będą realizowane wg następującego rozkładu:

Loty do Gdańska będą odbywały się w sobotę:

(sobota)    Rzeszów (RZE) 13:55 – Gdańsk (GDN) 15:20 – LO 3516 – od 25.04 do 23.05

(sobota)    Rzeszów (RZE) 19:25 – Gdańsk (GDN) 20:50 – LO 3516 – od 30.05 do 26.09

(sobota) Gdańsk (GDN) 12:05 – Rzeszów (RZE) 13:25 –  LO 3515 – od 25.04 do 26.09


Połączenia między stolicą Podkarpacia a Zadarem LOT będzie oferować od 30 maja do 19 września. Rejs potrwa dwie godziny i będzie realizowany wg rozkładu:

Loty do Zadaru będą odbywały się w sobotę:

(sobota)    Rzeszów (RZE) 13:55 – Zadar (ZAD) 15:55 – LO 569 – od 30.05 do 19.09

(sobota) Zadar (ZAD) 16:35 – Rzeszów (RZE) 18:35 –  LO 570 – od 30.05 do 19.09

Nowe połączenia LOT-u będą wykonywane regionalnymi samolotami Bombardier Q400, mogącymi zabrać na pokład 78 pasażerów. Bilety są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży, m.in. na >>> lot.com <<< i pod numerem tel 535-780-710.


Jestem dumny, że LOT jest ważnym partnerem podróży prywatnych i służbowych zarówno dla Polaków, jak i pasażerów z całego świata. Cieszę się, że coraz więcej podróżnych z Podkarpacia gości na naszych pokładach. Tylko w 2019 r. na trasie do i z lotniska Rzeszów-Jasionka LOT wybrało ponad 232 tys. osób! Dziękuję za zaufanie!

Mając na uwadze twarde dane, a także owocną współpracę z władzami Podkarpacia i lotniska możemy zaproponować kolejne połączenia dla mieszkańców regionu. Jestem przekonany, że zyskają szerokie uznanie  – mówi Rafał Milczarski, Prezes Zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT.

– Rynek lotniczy w Polsce bardzo dynamicznie się rozwija, czego świetnym przykładem jest Podkarpacie i regionalne lotnisko Rzeszów-Jasionka. Od lat niezmiennie notuje rekordowe wyniki. Cały czas inwestujemy w nasz port, aby był atrakcyjnym miejscem dla rozwoju ruchu pasażerskiego, a także ruchu cargo. Świetnie zdajemy sobie sprawę, że musimy centrum komunikacyjne, bo tym jest dla nas lotnisko, rozwijać. Cieszymy się, że przewoźnicy, w tym nasz narodowy LOT zauważają te starania i chcą jeszcze lepiej wykorzystywać możliwości, które tworzymy.

Już wkrótce z podrzeszowskiej Jasionki będzie można polecieć nad Bałtyk, bo ruszają loty do Gdańska. Od lat rozwijamy naszą współpracę z regionem partnerskim w Chorwacji, czyli Żupanią Zadarską. Teraz do Zadaru będą bezpośrednie loty. A przecież Bałtyk i Chorwacja to dwa najchętniej wybierane miejsca na wakacyjny wypoczynek Polaków. Bardzo cieszę się z tych możliwościdodaje Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego.Nowe połączenia sezonowe doskonale wpisują się w naszą strategię rozwoju oferty lotów wakacyjnych, bardzo oczekiwanych przez m.in. mieszkańców Podkarpacia. Wraz ze wzrostem zamożności Polaków, z roku na rok rośnie liczba turystów przesiadających się z samochodu na samolot. Dzięki nowym trasom LOT-u znacznie skróci się czas podróży z Rzeszowa zarówno nad Bałtyk jak i do słonecznej Chorwacji.

To doskonała wiadomość szczególnie dla pasażerów podróżujących z dziećmi, którym nasze lotnisko oferuje szereg udogodnień. Mamy ambicję być najbardziej przyjaznym rodzinom portem regionalnym w tej części Polski – mówi Adam Hamryszczak, Prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Podkarpacie to dziś nie tylko jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Europie – m.in. za sprawą projektu Dolina Lotnicza, który skupia przedsiębiorców przemysłu lotniczego. To także wysoko oceniane w rankingach poziomu życia miasta – jak Rzeszów oraz wysokiej światowej klasy zabytki jak Muzeum-Zamek w Łańcucie.


Rezerwuj apartamenty, mieszkania i kwatery w Chorwacji i Gdańsku i skorzystaj z rabatu 100 zł na nocleg: 
 >>> Odbierz 100 zł na noclegi na AIRBNB.pl <<<


Rezerwuj noclegi na: booking.com / TRIVAGO / hotelscombined / Otel.com / Hotelopia.com (noclegi all inclusive) / Hotels.com / Agoda.com / Accorhotels.com / IHG.com / Hilton.com /

Rezerwuj apartamenty i mieszkania: AIRBNB.pl


BILETY (+48 535-780-710)

Bilety na nowe połączenie LOT-u z Rzeszowa do Gdańska, Zadaru, Nowego Jorku (Newark) i Warszawy są dostępne w sprzedaży, między innymi na stronie  >>> lot.com <<< , w LOT Contact Center, biurach LOT Travel i u agentów. Rezerwacje (+48 535-780-710)


 

Rezerwuj bilety lotnicze na stronie: LOTu / Lufthansy / Ryanaira / Skyscanner / FlipoPolskie Linie Lotnicze LOT to nowoczesny przewoźnik łączący od 91 lat Europę Środkową i Wschodnią ze światem. W 2019 roku LOT przewiózł 10 mln pasażerów, o ponad milion więcej niż rok wcześniej i aż o 5,7 mln pasażerów więcej niż w 2015 r. LOT zapewnia komfortową podróż w ramach ponad 120 połączeń na świecie. W ofercie polskiego przewoźnika są bezpośrednie rejsy dalekodystansowe do portów w: Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach, Japonii, Korei Południowej, Singapurze, Indiach i na Sri Lance. LOT konsekwentnie zwiększa częstotliwość i udoskonala ofertę na tych kierunkach, wzmacniając tym samym swoją pozycję na europejskim rynku. Połączenia dalekodystansowe obsługuje Boeingami 787 Dreamliner, jednymi z najnowocześniejszych szerokokadłubowych samolotów świata. LOT jest jedną z najbardziej międzynarodowych i rozpoznawalnych polskich marek.


Planujecie wynająć samochód? Najtaniej zrobicie to na stronie Renatalcars.com >>>.


ZOBACZ AKTUALNY ROZKŁAD LOTÓW Z RZESZOWSKIEJ JASIONKI >>>


Jeśli spodobał Ci się ten wpis, dołącz do naszych czytelników i zarejestruj się na nasz newsletter, aby w pierwszej kolejności otrzymywać informację o kolejnych interesujących wpisach prosto na skrzynkę mailową. 

Zapisz się do naszego newslettera

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.


Zapraszamy też do polubienia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/OdlotyzRZEszowa >>>


Z LOTNISKA W RZESZOWIE OBECNIE OPERUJĄ:

LOT Ryanair Lufthansa

PLL LOT do Warszawy (6 rejsów dziennie),

do Nowego Jorku (Newark – EWR) – rejsy od 30.03.2020 r.

do Zadaru (ZAD) – Chorwacja – rejsy od 30.05.2020 r.

do Gdańska (GDN) – rejsy od 25.04.2020 r.

>>> PLL LOT: Zarezerwuj swój lot  <<<

Ryanair do Manchesteru, Londynu (lotniska Stansted i Luton), East Midlands, Dublina, i Bristolu. 

>>> Ryanair: zarezerwuj swój tani lot <<<

Lufthansa oferuje połączenie między Rzeszowem a Monachium siedem razy w tygodniu. Nowa trasa zastąpiła rejsy ze stolicy Podkarpacia do Frankfurtu.

>>> Lufthansa: zarezerwuj swój lot <<<