PBRZGDPolskiBus.com poinformował o wprowadzeniu nowej trasy (P12)  pomiędzy Rzeszowem, a Gdańskiem przez Kraków, Katowice, Łódź, Toruń.

Pasażerowie dojadą do celu podróży bezpośrednio i bez konieczności przesiadki w Warszawie. Nowa linia pomiędzy 6 miastami to wiele nowych ekscytujących okazji do podróży.

Wprowadzenie nowej linii to odpowiedź na sugestie i oczekiwania pasażerów oraz potencjalnych klientów. PolskiBus.com od debiutu w 2011 r. nieustannie analizuje rynek, rozwija się i inwestuje w sieć połączeń w ramach długofalowej strategii firmy.

Nowe połączenie zostanie uruchomione 25. kwietnia 2013 r., a autokary PolskiBus.com na trasie Gdańsk-Toruń-Łódź-Katowice-Kraków-Rzeszów i z powrotem będą kursować 3 razy dziennie.

Bilety na nowe kursy pasażerowie mogą kupić już teraz na stronie internetowej:

Polskibus.com: zarezerwuj swój tani bilet >>

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł za rezerwację.

Linia P12 pomiędzy Gdańskiem a Rzeszowem będzie obsługiwana przez nowoczesne, dwupokładowe autokary Van Hool Astromega TD927, które mogą zabrać na pokład 89 pasażerów. Wygodne siedzenia zapewnią komfort podróży, a bezpłatne Wi-Fi i gniazdka elektryczne umożliwią efektywne wykorzystanie czasu podczas nawet najdłuższej podróży.

PolskiBus.com dba o komfort swoich pasażerów, jak również o ich bezpieczeństwo. Przewoźnik zapewnia specjalnie przystosowane miejsca do przewozu osób niepełnosprawnych oraz trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, które umożliwiają zamontowanie fotelika dla dziecka.

„Nowa trasa łącząca północną i południową Polskę to przełomowe wydarzenie dla PolskiBus.com. Jest to odpowiedź na potrzeby wielu naszych pasażerów. Już około 3 miliony zadowolonych klientów skorzystało z usług PolskiBus.com od momentu wejścia na rynek w czerwcu 2011 roku. Stałe rozwijanie siatki ekspresowych połączeń międzymiastowych w Polsce to jedno z najważniejszych założeń długofalowej strategii firmy.” – mówi Barry Pybis, Dyrektor Generalny PolskiBus.com. Dodaje także: „Uważam, że dla naszych klientów bardzo znaczący jest fakt, że nie będą przesiadać się w Warszawie i bezpośrednio dotrą do innych miast. To rozwiązanie na pewno zainteresuje stałych i nowych pasażerów, którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystać z naszych usług”.

Przykładowa rezerwacja

PBRZEKRK