oslo-290x290Ryanair przewoźnik oferujący tanie loty z Rzeszowa posiada w systemie rezerwacyjnym promocyjne ceny w styczniu na przelot z Rzeszowa do Oslo-Rygge. Za przelot w obie strony zapłacimy 84 zł (RT). Wyloty i powroty do Rzeszowa w soboty i środy.

Wylot z Rzeszowa w cenie promocyjnej za 42 zł:
Styczeń: 21,28

Powrót do Rzeszowa w cenie promocyjnej za 42 zł:

Styczeń: 14, 21, 28Najtańsze noclegi w Oslo lub w innym mieście w Norwegii znajdziemy dzięki naszej nowej wyszukiwarce hoteli
Poszukujesz tanich noclegów? Zarezerwuj swój nocleg w Oslo >>
Wyszukuje ona i porównuje ceny hoteli we wszystkich systemach rezerwacyjnych.

hoOslo

Możecie również poszukać noclegów przez booking.com:
Zarezerwuj swój nocleg w Oslo przez Booking.com >>

Rezerwuj nocleg na: Booking.com / hotele.odlotyzrzeszowa.pl / TravelPony.com / Airbnb.pl

Bilety kupujemy na Ryanair.com:
Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Za zakup płacimy kartą debetową i podróżujemy tylko z darmowym bagażem podręcznym do 10 kg o wymiarach 55x40x20 oraz drugim dodatkowym darmowym bagażem o którym pisaliśmy tutaj:
Ryanair: Zgodnie z zapowiedziami od dziś drugi darmowy bagaż podręczny (35x20x20) >>

Przykładowa rezerwacja:

Oslo42

Lotnisko Moss Rygge położone jest ok. 10 km od miejscowości Moss oraz 60 km od Oslo. Port położony w gminie Rygge należącej do okręgu Østfold w południowo-wschodniej Norwegii.

KOLEJ: Dworzec kolejowy Rygge znajduje się 4 km od terminalu lotniska. Można się tam dostać bezpłatnym autobusem, który przewozi pasażerów z lotniska na stację. Linie kolejowe obsługuje narodowy przewoźnik kolejowy Norges Statsbaner (NSB). Pociągi na kierunku z Rygge do dworca centralnego w Oslo Sentralstasjon (czas przejazdu ok. 52 min) kursują co godzinę.

AUTOBUS: Przystanek autobusowy znajduje się przed wejściem do budynku terminala. Autobusy kursują między lotniskiem Rygge i Oslo bussterminal (Oslo Bus Terminal). Przejazd autobusu na trasie z Oslo do Moss-Rygge trwa około 70 minut. Autobusy linii Rygge-Ekspressen mają dostosowane godziny odjazdów do wszystkich linii lotniczych tak międzynarodowych Ryanair i Norwegian jak i do lotów krajowych. Autobusy przyjeżdżają na lotnisko na około 45 minut przed odlotami linii międzynarodowych i około 30 minut przed odlotami krajowych. Wyjeżdżają z lotniska ok. 40 minut po przylotach linii międzyanarodowych i około 30 minut od momentu przylotu linii krajowych. Bilet w jedną stronę do Oslo kosztuje ok. 120 NOK (koron norweskich), natomiast w obie strony 210 NOK. Druga linia autobusowa TIMEkspressen kursuje co około godzinę od wczesnego rana do późnego wieczora.

Z lotniska w Jasionce obecnie operują:

Ryanair do Manchesteru, Londynu (lotniska Stansted i Luton), East Midlands, Dublina, Oslo oraz od marca 2015 do Bristolu

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Eurolot do Paryża

Eurolot: zarezerwuj swój lot >>

Lufthansa do Frankfurtu

Lufthansa: zarezerwuj swój lot >>

PLL LOT do  Warszawy

PLL LOT: Zarezerwuj swój  lot >>