rze_cdg_canceledNiestety potwierdziły się nasze wczorajsze obawy. Nie polecimy już z Rzeszowskiej Jasionki na główne lotnisko w Paryżu (CDG). Od dnia jutrzejszego (15.11) wszystkie loty na trasie RZE – CDG – RZE zostały odwołane. Tanie loty z Rzeszowa.

OFICJALNY KOMUNIKAT:

Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” Sp. z o. o. na podstawie oficjalnej informacji otrzymanej od przewoźnika informuje o zaprzestaniu wykonywania przez linię lotniczą Adria Airways bezpośrednich lotów na trasie Paryż – Rzeszów – Paryż.

Pasażerowie posiadający wykupione bilety na podróż w terminie po 14 listopada br. mogą uzyskać dodatkowe informacje pod numerami telefonu:
1. Biuro Rezerwacyjno-Biletowe  GLOBAIR POLSKA SP. Z O.O.
Tel. +48 22 696 85 20 – czynne od pn-pt w godz. 09:00-17:00
2. Adria Airways Flight Irregularity Center
Tel. +386 04 259 45 82 – czynne od pn-nd w godz. 05:30-21:00
3. Adria Airways Call Center
Tel. +386 01 369 10 10 – czynne od pn-nd w godz. 09:00-17:00


W systemie rezerwacyjnym Adria Airways nie ma już dostępnych biletów na bezpośrednie przeloty na trasie Rzeszów – Paryż – Rzeszów, wszystkie dostępne loty oferowane są z przesiadką w Monachium, a loty odbywają się Lufthansą , gdyż Adria Airways tak jak i Lufthansa jest członkiem sojuszu Star Alliance . Dziś słoweński przewoźnik oficjalnie potwierdzi skasowanie tego połączenia.

 

adria_canceled_v2

To już kolejna tradycyjna linia, która tak jak wcześniej CSA – Czech Airlines  wycofała się z lotów do Edynburga, tak teraz z lotów do Paryża (CDG) rezygnuje słoweński tradycyjny przewoźnik Adria Airways.

Z informacji jakie udało nam się uzyskać bezpośrednio u przewoźnika na Facebooku, jeszcze dziś Adria Airways wyda oficjalny komunikat informujący o skasowaniu trasy Rzeszów – Paryż.  Mamy nadzieję, że Zarząd lotniska Rzeszów Jasionka szybko podejmie rozmowy z innym przewoźnikiem (Ryanair?) by zapełnić lukę jaka powstaje po skasowaniu tego połączenia.


skyscanner_baner


Jeśli spodobał Ci się ten wpis, dołącz do naszych czytelników i zarejestruj się na nasz newsletter, aby w pierwszej kolejności otrzymywać informację o kolejnych interesujących wpisach prosto na skrzynkę mailową. 

Zapisz się do naszego newslettera

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.

Zapraszamy też do polubienia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/OdlotyzRZEszowa >>>


Rezerwuj bilety lotnicze na stronie: Lufthansy / LOTu / AdriaAirways / Ryanaira / Skyscanner / Tripsta / Flipo


Rezerwujcie noclegi w Paryżu na: Booking.com / TRIVAGOhotelscombined / Otel.com / Hotelopia.com (Grupa TUI) / Hotels.com / HRS.com / Agoda.com / Venere.com / Accorhotels.com / IHG.com 

Rezerwujcie apartamenty i mieszkania na: Wimdu.com


Z LOTNISKA W RZESZOWIE OBECNIE OPERUJĄ:

LOT Ryanair Lufthansa

PLL LOT do Warszawy (4 rejsy dziennie)

PLL LOT: Zarezerwuj swój lot w >>

Ryanair do Manchesteru, Londynu (lotniska Stansted i Luton – 12 połączeń w tygodniu), East Midlands, Dublina, Oslo oraz do Bristolu i od maja na Grecką wyspę Korfu. od września 2016 r. do Berlina.

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Lufthansa Od 28 marca 2016 roku Lufthansa zaoferuje połączenie między Rzeszowem a Monachium siedem razy w tygodniu. Nowa trasa zastąpi dotychczasowe rejsy ze stolicy Podkarpacia do Frankfurtu.

Lufthansa: zarezerwuj swój lot >>