Karta
Na Groupon.pl od dzisiaj istnieje możliwość zakupu za 9 PLN kuponu, który upoważnia do złożenia wniosku o kartę kredytową MasterCard Miles & More lub Visa Miles & More mBanku. Do tego wiele korzyści, w tym zwrot do 500 PLN za bilety lotnicze. Oferta jest skierowana do klientów mBanku.

Zobacz ofertę na Grouponie >>

Ważne
  • Do 500 zł zwrotu: przy zakupie biletu lotniczego PLL LOT
  • Do 200 zł zwrotu:  przy zakupie biletu lotniczego dowolnej linii lotniczej (z wyłączeniem PLL LOT)
  • Program Miles & More: darmowe bilety i inne nagrody za mile zbierane podczas zakupów kartą
  • Pakiet 2000 mil powitalnych na start, a następnie kolejna mila za każde 5 zł wydane kartą
  • Wsparcie osobistego asystenta w ramach bezpłatnego serwisu Concierge
  • Do 55% zniżek u starannie wyselekcjonowanych partnerów programu rabatowego mBanku,
  • Brak opłaty rocznej przy aktywnym korzystaniu z karty – wystarczy dokonać kartą min. 10 transakcji miesięcznie.
Warunki

Ważność: groupon ważny do 18.10.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje konto”.
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do pełnoletnich Klientów mBanku, którzy od 03.10.2012 do 03.10.2013 r. nie byli posiadaczami żadnej głównej karty kredytowej w mBanku oraz na dzień rozpoczęcia niniejszego grouponu, tj. 03.10.2013, nie są w trakcie wnioskowania o inną kartę kredytową mBanku. Wylot musi nastąpić do 30.06.2014 (dotyczy biletów PLL LOT).
Realizacja zamówienia: należy najpóźniej do dnia 18.10. 2013 r. zrealizować kupon poprzez złożenie wniosku internetowego o przeniesienie karty kredytowej z innego banku lub wydanie karty kredytowej MasterCard Miles & More lub Visa Miles & More mBanku – link do wniosku zostanie wysłany razem z potwierdzeniem zakupu grouponu.
Dodatkowe informacje: aby otrzymać zwrot za zakupione kartą Miles & More wydaną w ramach niniejszego grouponu bilety lotnicze, należy spełnić warunki Regulaminu promocji „Zwrot do 500 złotych za bilety lotnicze”, tj.
– do 31.12.2013 r., przy użyciu karty MasterCard Miles & More lub Visa Miles & More wydanej w ramach ww. promocji, kupić bilet lotniczy, z zastrzeżeniem, że termin wylotu wynikający z biletu PLL LOT musi nastąpić, nie później niż przed 30.06.2014 r.,
– w terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia dokonania zakupu biletu złożyć Zlecenie Wypłaty Nagrody za pośrednictwem mLinii lub samodzielnie w serwisie transakcyjnym. W przypadku nieotrzymania karty kredytowej z powodu niespełnienia warunków banku, w celu otrzymania zwrotu środków wydanych na groupon należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta Groupon mailowo: info@groupon.pl.

Przeczytaj szczegółowy regulamin promocji zwrotu za bilety lotnicze >>