glasgow

W systemie rezerwacyjnym Ryanair znajdziemy dobre ceny na przelot we wrześniu z Rzeszowa do Glasgow (Prestwick) . Za przelot w obie strony zapłacimy tylko 192 zł. W tej cenie mamy dostępne terminy we wrześniu. Wyloty i powroty do Rzeszowa w niedzielę i środy.

Wyloty z Rzeszowa w cenie promocyjnej za  96 zł: 1, 4, 8, 15, 18,25 września
Powroty do Rzeszowa w cenie promocyjnej za 96 zł: 1, 4, 8,11, 15, 18,25, 29 września

Wyloty z Rzeszowa w cenie promocyjnej za 126 zł: 11,22,29 września
Powroty do Rzeszowa w cenie promocyjnej za 126 zł: 22 września

Najtańsze noclegi w Glasgow znajdziemy dzięki naszej nowej wyszukiwarce hoteli hotele.odlotyzrzeszowa.pl >>
Wyszukuje ona i porównuje ceny hoteli we wszystkich systemach rezerwacyjnych.

Możecie również poszukać noclegów przez booking.com:

Zarezerwuj swój nocleg w Glasgow przez Booking.com >>

Podana przez nas cena jest ostateczna, jeśli bilety zostają zakupione na stronie ryanair.com:

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

za zakup biletów płacimy kartą debetową i podróżujemy tylko z bagażem podręcznym do 10 kg o wymiarach 55x40x20.

Ryanair: poradnik krok po kroku jak zarezerwować swój tani lot >>

Przykładowa rezerwacja:

GLA1607

DOJAZD:
Dojazd z i do centrum Glasgow zapewnia stałe połączenie kolejowe. Od poniedziałku do soboty pociągi kursują średnio 3 razy na godzinę już od wczesnych godzin porannych praktycznie do północy, a w niedziele 2 razy na godzinę między 9:00 a 23:00. Szacowany czas przejazdu to 50 minut.

Wszyscy pasażerowie, którzy podczas zakupu biletu kolejowego okażą wydrukowane potwierdzenie rezerwacji lotu z lub do Portu Lotniczego Glasgow-Prestwick otrzymają 50% zniżkę na dojazd pociągiem do i z jakiejkolwiek stacji na terenie całej Szkocji. Zniżka działa zarówno jeśli zaczynamy lub kończymy podróż na stacji w Prestwick.

Dla wszystkich pasażerów podróżujących między 31.03.2013 a 28.09.2013 roku z Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” do Glasgow-Prestwick szkockie koleje przygotowały vouchery na bezpłatny przejazd z lotniska w dowolne miejsce w Szkocji. Aby uzyskać voucher wystarczy udać się do punktu obsługi na lotnisku lub do najbliższego biura First ScotRail. UWAGA – vouchery nie są dostępne u konduktorów!

Między lotniskiem a Glasgow kursuje kilka linii autobusowych. Linią dedykowaną jest X77. Bilet w jedną stronę kosztuje £5,20, w dwie strony £10. Przystanek autobusowy znajduje się obok terminalu przy drodze numer A79. Dodatkowo w godzinach nocnych przygotowano specjalny bezpośredni ekspresowy autokar, dzięki któremu w 60 minut można dostać się do Glasgow (£9 przy rezerwacji on-line, £10 bez rezerwacji) lub w godzinę i 50 minut do Edynburga (£16 przy rezerwacji on-line, £18 bez rezerwacji).