EUROLOTnew2To już potwierdzona, bardzo zła wiadomość dla mieszkańców Podkarpacia. Od sezonu zimowego EUROLOT zapowiadał dwa nowe połączenia z Rzeszowa (Jasionki) do Amsterdamu via Kraków oraz do Gdańska. W chwili obecnej wszystkie terminy w systemie widnieją jako sprzedane.  EUROLOT nie uruchomi w sezonie zimowym tych połączeń. Poniżej zamieszczamy odpowiedź jaką uzyskalismy z Biura Obsługi Klienta.

Zarezerwuj bilet na stronie eurolotu >>

Oto odpowiedź jaką uzyskaliśmy z Biura Obsługi Klienta EUROLOTU:

Szanowny Panie,
z przykrością informujemy, że sprzedaż poniższych rejsów została zawieszona
i w chwili obecnej nie ma możliwości dokonania rezerwacj w naszym systemie
rezerwacyjnym. Zapraszamy do zarejestrowania się do newslettera dostępnego
na naszej stronie internetowej: www.eurolot.com, dzięki któremu będą
Państwo na bieżąco informowani zarówno o nowo wprowadzonych trasach, jak
również o wszelkich promocjach. Zachęcamy również do śledzenia rozkładu
lotów zamieszczonego na naszej stronie internetowej w zakładce „Mapa
połączeń” .
Biuro Obsługi Klienta
tel. 0 801 801 740
tel. +48 222 758 740″

Połączenie z Rzeszowa do Amsterdamu miało być realizowane raz w tygodniu – w niedziele, począwszy od 27 października. Wylot do Amsterdamu zaplanowano z międzylądowaniem w Krakowie. Samolot z Jasionki miał startował o godz. 15.40, przylot do Amsterdamu zaplanowano na 19.15 (do Krakowa 16.20). Loty planowane były wyłącznie w jedną stronę do Holandii (via Kraków).

Połączenie z Jasionki do Gdańska miało być realizowane raz w tygodniu (środa) bez międzylądowań. Planowany był start samolotu z Rzeszowa do Gdańska o godzinie 5:30 w Gdańsku lądowanie o 6:55.

Połączenie z Gdańska wygląda nieco inaczej (nadal jest dostępne w systemie), realizowane będzie dwa razy w tygodniu tj. we wtorki (z międzylądowaniem w Krakowie) oraz w soboty. We wtorki samolot z Gdańska wystartuje o godzinie 6:20 natomiast wyląduje w Rzeszowie o godz. 8:45. W sobotę rozkład wygląda nieco inaczej. Z Gdańska samolot wystartuje tuż po godzinie 6, zaś w Rzeszowie przylot zaplanowany jest na godz. 7:35. Weekendowy lot na Podkarpacie będzie realizowany bez międzylądowania.110913 eurolot_rzeszow_paryz_468x60px Image Banner 468 x 60