promocja_mikolajRealizująca loty z Rzeszowa linia lotnicza EUROLOT przygotowała w dniu dzisiejszym promocję z okazji Mikołajek. Kupując w dniu dzisiejszym bilety dla 3 osób, na każdy będzie obowiązywała 40 % zniżka od taryfy, co przekłada się na realną zniżkę od całości kwoty w wysokości ok 20%. Aby móc skorzystać ze zniżki należy zarezerwować bilety dla 3 osób.

Skorzystaj z Mikołajowej promocji Eurolotu i zarezerwuj bilet ze zniżką na stronie Eurolotu >>

Kod promocyjny: 3MAMYSIERAZEM.

Rezerwacje ze zniżką obowiązują na wszystkich zagranicznych rejsach,  w dniach od 7 stycznia do 29 marca przyszłego roku.

W cenę biletu wliczony jest również opłata bagaż rejestrowany o wadze 15 kg i bagaż podręczny o wadze 8 kg. Za darmo skorzystacie również z serwisu pokładowego oraz zerkniecie na najbardziej aktualne treści na Ipadach.

Liczba miejsc promocyjnych ograniczona. Dla biletów zakupionych w promocji nie są dozwolone zmiany i zwroty.

Regulamin promocji do pobrania tutaj >>

Przykładowa rezerwacja bez zniżki:

EUR_1-8.02

 

Przykład zastosowania kodu:

Bilet Rzeszów – Rzym za 163 zł (taryfa podstawowa: 109 zł i od tej kwoty jest zniżka 40%) po zniżce bilet kosztuje 119,40 zł (taryfa podstawowa 65,40 zł)

Bilet Rzym – Rzeszów za 235,99 zł (taryfa podstawowa: 95 zł i od tej kwoty jest zniżka 40%) po zniżce bilet kosztuje 197,99 zł (taryfa podstawowa 57 zł)

EUR_1-8.02_KOD