Dreamliner_LOTW czasie ostatniego weekendu (w sobotę po południu) na lotnisku w Jasionce wylądował Boeing 787 Dreamliner – o czym poinformowali członkowie rzeszowskiej grupy entuzjastów lotnictwa EPRZ Spotters.

Informacje o wizycie Dreamlinera przesłali do nas Tomasz Kępanowski i Grzegorz Więcek. Dreamliner pojawił się na Rzeszowskiej Jasionce ok. godz. 16:00. Celem wizyty Dreamlinera w barwach Polskich Linii Lotniczych LOT było przeszkolenie pilotów w zakresie procedur m.in. 6x touch&go.

– Są to ćwiczenia procedury podejścia do lądowania. To element szkoleniowy wszystkich pilotów. Z pewnością dla pasjonatów lotnictwa, spotterów, ale także osób niezwiązanych z awiacją takie ćwiczenia są widowiskowe oraz wzbudzają zainteresowanie.

– „Touch-and-go” (TAG) to jeden z manewrów w lotnictwie, który pozwala załodze samolotu na dotknięcie pasa startowego przez koła maszyny, a następnie natychmiastowe poderwanie jej do lotu. Ćwiczenia te są jednymi ze standardowych szkoleń pilotów we wszystkich liniach lotniczych – Tomasz Kępanowski z grupy EPRZ Spotters.

Profil grupy EPRZ Spotters na facebooku – https://www.facebook.com/eprzspotters

EPRZ2

EPRZ1

Dreamlinery w barwach PLL LOT

Wszystkie podróże międzykontynentalne realizowane przez PLL LOT – do Pekinu >>> , Nowego Jorku >>> , Chicago >>> i Toronto>>> realizowane są na pokładach Boeing 787 Dreamliner – najnowocześniejszych samolotach świata, które zrewolucjonizowały podróże lotnicze pod kątem komfortu i rozwiązań przyjaznych pasażerom.

button (LOT-Dreamliner)

Dreamliner2

Rezerwuj mieszkania i apartamenty na: Wimdu.com

Rezerwuj noclegi również na: Hotelscombined.com / hotele.odlotyzrzeszowa.pl / Otel.com / HRS.com / Venere.com / Accorhotels.com / IHG.com

booking_Nowy_Jork
booking_Chicago
booking_Toronto

button booking_com

Z LOTNISKA W RZESZOWIE OBECNIE OPERUJĄ:

lot_logo_pl CSA_logo Ryanair_logo Lufthansa

PLL LOT do Warszawy (4 rejsy dziennie)

PLL LOT: Zarezerwuj swój lot w Szalonej Środzie>>

Czech Airlines do Edynburga (od 14 lipca)

Czech Airlines: Zarezerwuj swój lot >>

Ryanair do Manchesteru, Londynu (lotniska Stansted i Luton – 12 połączeń w tygodniu), East Midlands, Dublina, Oslo, Bristolu oraz od (1 maja 2015) na Korfu

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Lufthansa do Frankfurtu (12 razy w tygodniu)

Lufthansa: zarezerwuj swój lot >>