Prezentujemy Wam kolejny gościnny wpis: jakoszczedzacnapodroze.pl Przed Wami kolejne loty, wyjazdy wakacyjne i weekendowe i szukacie oszczędności związanych z lotami i wyjazdami? Mamy dla Was propozycję darmowych saloników lotniskowych, darmowego ubezpieczenia podróznego,  bonus w wysokości 100 lub 200 zł i jeszcze kilka innych benefitów, a to wszystko dzięki obecnej promocji kart DINERS CLUBTanie loty z RZEszowa.


Na początek mała informacja czym są saloniki lotniskowe. 

Saloniki lotniskowe (tzw „business lounge”) można powiedzieć, że są to strefy komfortu i relaksu na ponad 850 lotniskach na świecie – od Warszawy po Auckland, gdzie „wybrani” pasażerowie w formule  „all inclusive” oczekują na swój lot.  Co znajduje się w takich salonikach?  Oferta saloników bywa rózna, ale z reguły  gdy uzyskamy dostęp do takiego saloniku wówczas możemy zrelaksować się w ciszy w wygodnym fotelu, za darmo  zjeść ciepły posiłek (przeważnie w ramach szwedzkiego stołu). Dostępne są również różnego rodzaju przekąski oraz ciepłe i zimne napoje, a także za darmo (i bez limitu) można spożywać dostępne tam alkohole, zarówno te słabsze ;), jak i naprawdę mocne.  W salonikach lotniskowych uzyskamy dostęp do wi-fi, ładowarki do telefonów, możliwość skorzystania z komputera i drukarki, prasę, telewizję, odpoczynek na wygodnej sofie, a nawet możliwość skorzystania z prysznica. 

To wszystko i inne dodatkowe benefity możecie mieć zupełnie za darmo, gdy staniecie się posiadaczami jednej z 3 kart (Diners Club), które opiszemy w poniższym artykule.

Lista saloników lotniskowych uczestniczących w programie Diners Club: >>> Lista saloników – link <<<  


Bonusy w obecnej promocji karty Diners ClubBlueBonus III

 • 100 zł dla kart Diners Club LOT i Diners Club Traveler oraz
 • 200 zł dla karty Diners Club PREMIUM Vintage

Kto może skorzystać z obecnej promocji Diners Club?

Każda osoba pełnoletnia, ktora posiada dochody akceptowane przez Diners Club i która na dzień rozpoczęcia promocji (3 lutego 2020 r.) nie posiadała karty Diners Club.


W jaki sposób otrzymać 100 zł lub 200 zł premii za kartę Diners Club?

 • Do dnia 31 marca 2020 r. >>> przejdźcie na stronę promocji <<< i dokonajcie rejestracji – musie podać imię, nazwisko, nr telefonu i maila oraz zaakceptować regulamin promocji wraz ze znajdującymi się tam zgodami.
 • Aktywujcie konto klikając w link aktywacyjny, który zostanie do Was wysłany na adres mailowy, a następnie kliknijcie link “PRZEJDŹ DO PROMOCJI” i już na stronie Diners Club wypęłnijcie formularz kontaktowy.
 • Po przejściu na stronę Diners Club wypełnijcie formularz kontaktowy i czekajcie na kontakt w sprawie złożenia wniosku o wybraną kartę: Diners Club Traveler, Diners Club LOT lub Diners Club Premium Vintage
 • Po otrzymaniu karty, aktywujcie ją za pośrednictwem infolinii Diners Club
 • Aby otrzymać BONUS misicie w ciągu 30 dni od aktywacji karty, dokonać kartą co najmniej jedną transakcję

O przyznaniu nagrody Organizator promocji powiadomi wszystkich uczestników do 15 maja 2020 r.

Nagroda zostanie przekazana na rachunek karty Diners Club (pomniejszy saldo zadłużenia lub spowoduje nadpłatę na rachunku) i można ją wykorzystać w dowolonym sklepie akceptującym płatności kartami Diners Club.


Karty Diners Club uczestniczące w obecnej promocji:

1) Karta Diners Club LOT (my polecamy właśnie tą kartę)

2) Karta Diners Club Traveller

3) Karta Diners Club PREMIUM VINTAGE

Karty Diners Club nie są malo popularne w Polsce i ich akceptacja jest mniejsza niż w przypadku kart Mastercard czy Visa. Pod tym linkiem przygotowanym przez użytkowników tej kartty możecie sprawdzić gdzie karta Diners Club jest alceptowana lub nie:
>>> Lista miejsc gdzie akceptowana jest karta Diners- link <<<  

Karta kredytowa może być w pierwszym roku całkowiecie darmowa, gdy bedziemy spłacać zadłużenie w wyznaczonym terminie. Oprocentowanie karty Diners Club w przypadku jej nie spłacenia w okresie wyznaczonym na wyciągu (tj. nawet do 59 dni od daty płatności) wynosi 8% w skali roku i jest bardzo niskie w porównaniu do innych kart kredytowych.


1) Karta Diners Club LOT (my polecamy właśnie tą kartę)

 

 

 

 

 

 

 • 0 zł za pierwszy rok używania karty dla uczestników promocji (później 350 zł);
 • 0 zł za kartę dodatkową w pierwszym roku;
 • 5 bezpłatnych wejść do saloników Biznesowych na lotniskach dla każdej z kart (o ile w ciągu 30 dni przed datą wizyty w saloniku zostanie dokonany obrót kartą Diners Club  a łączną kwotę minimum 1 000 PLN (operacje gotówkowe i bezgotówkowe za zakup towarów lub usług- przez co rozumie się wypłatę gotówki oraz dokonanie zakupu).;
 • Kompleksowe ubezpieczenie podróżne dla całej rodziny do kwoty 1 000 000 zł*;
 • Fast Track na wybranych lotniskach;
 • 1000 mil Miles & More na start;
 • Mile w programie Miles & More (karta LOT);
 • 5% zwrotu na Booking.com;
 • Bezpłatny kredyt do 59 dni;
 • Odprawa przy stanowisku klasy biznes na połączeniach PLL LOT (karta LOT);
 • Zawieszki bagażowe;

2) Karta Diners Club Traveller:

 • 0 zł za pierwszy rok używania karty dla uczestników promocji (później 100 zł);
 • 0 zł za kartę dodatkową w pierwszym roku;
 • Fast Track na lotniskach;
 • Kompleksowe ubezpieczenie podróżne dla całej rodziny do kwoty 500 000 zł*;
 • 1000 mil ClubMiles na start;
 • Mile w programie ClubMiles;
 • 5% zwrotu na Booking.com;
 • Bezpłatny kredyt do 59 dni;

3) Karta Diners Club PREMIUM VINTAGE:

 • 500 zł za wydanie karty dla uczestników promocji (zamiast 1000 zł);
 • 10 bezpłatnych wejść do saloników Biznesowych na lotniskach  (o ile w ciągu 30 dni przed datą wizyty w saloniku zostanie dokonany obrót kartą Diners Club  a łączną kwotę minimum 1 000 PLN (operacje gotówkowe i bezgotówkowe za zakup towarów lub usług- przez co rozumie się wypłatę gotówki oraz dokonanie zakupu).;
 • 3 darmowe karty dodatkowe z 10 wejściami do saloników lotniskowych;
 • Ubezpieczenie podróży zagranicznej, w tym OC do 1 mln zł*;
 • Ubezpieczenie podróży na terenie Polski;
 • Przejście Fast Track na lotniskach;
 • Pakiet Home Assistance.


Szczegóły w regulaminie promocji “BlueBonus III”oraz w Tabeli Opłat i Prowizji.


*Jak aktywować ubezpieczenie?

W przypadku pokrycia kartą Diners Club kosztów podróży (zakup biletu, zakup lub opłacenie zaliczki wycieczki zagranicznej w biurze podróży, opłacenie zakwaterowania w podróży, wynajmu pojazdu za granicą) ubezpieczenie jest automatycznie aktywowane i nie trzeba żadnych dodatkowych działań. Podczas podróży zagranicznej samochodem wystarczy zatankować w Polsce, płacąc kartą Diners Club, a następnie w ciągu 24 godzin od przekroczenia granicy dokonać przynajmniej jednej transakcji używając swojej karty Diners Club.
Jeśli nie został spełniony żaden z powyższych warunków, wymagana jest aktywacja ubezpieczenia. Dostępne są  dwa sposoby aktywowania ubezpieczenia (w ramach których niezbędne jest zgłoszenie wyjazdu):

Szczegóły znajdują się w  Regulaminie aktywacji ubezpieczenia i w Sposobach aktywacji ubezpieczenia

pdf Szczególne warunki ubezpieczenia podróży zagranicznej

pdf Szczególne Warunki Ubezpieczenia dla kart PKO Diners Club STANDARD i Diners Club TRAVELER

pdf Szczególne Warunki Ubezpieczenia kart Diners Club TRAVEL ACCOUNT


BILETY (+48 535-780-710)

Promocyjne bilety na wszystkie połączenie PLL LOT z Rzeszowa do Warszay są  dostępne w sprzedaży, między innymi na stronie  lot.com >>>  lub rezerwacje telefoniczne (+48 535-780-710)


Rezerwuj noclegi na: booking.com / TRIVAGO / hotelscombined / Otel.com / Hotelopia.com (noclegi all inclusive) / Hotels.com / Agoda.com / Accorhotels.com / IHG.com / Hilton.com /

Rezerwuj apartamenty i mieszkania: Wimdu.com

Możecie również poszukać noclegów przez naszą wyszukiwarkę hoteli, która wyszukuje i porównuje ceny hoteli we wszystkich systemach rezerwacyjnych:

HotelsCombined-logo2


Rezerwuj bilety lotnicze na stronie: LOT / Lufthansa / Ryanair / Skyscanner / Tripsta / Flipo


Planujecie wynająć samochód? Najtaniej zrobicie to na stronie Renatalcars.com >>>.


Jeśli spodobał Ci się ten wpis, dołącz do naszych czytelników i zarejestruj się na nasz newsletter, aby w pierwszej kolejności otrzymywać informację o kolejnych interesujących wpisach prosto na skrzynkę mailową. 

Zapisz się do naszego newslettera

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.


Zapraszamy też do polubienia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/OdlotyzRZEszowa >>>


Z LOTNISKA W RZESZOWIE OBECNIE OPERUJĄ:

LOT Ryanair Lufthansa

PLL LOT do Warszawy (5 rejsów dziennie).

A od 2018 r nowe połączenia do Stanów Zjednoczonych – Nowy Jork (EWR) i Tel Awiwu (TLV). 

PLL LOT: Zarezerwuj swój lot w >>

Ryanair do Manchesteru, Londynu (lotniska Stansted i Luton – 12 połączeń w tygodniu), East Midlands, Dublina, Oslo oraz do Bristolu, do Aten oraz do Glasgow.

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Lufthansa oferuje połączenie między Rzeszowem a Monachium siedem razy w tygodniu (dwa razy dziennie). Nowa trasa zastąpiła dotychczasowe rejsy ze stolicy Podkarpacia do Frankfurtu.

Lufthansa: zarezerwuj swój lot >>