NY_RZE

W dzisiejszym „Pulsie Biznesu” można przeczytać że realizująca loty z Rzeszowa linia lotnicza PLL LOT w przyszłym roku planuje w swojej siatce połączeń bezpośrednie loty m.in. z Rzeszowa do Nowego Jorku.  W ciągu kilku tygodni LOT przedstawi siatkę połączeń na 2016 r.

Rezerwuj bilety na stronie:  LOTu / Lufthansy / Ryanaira / Tripsta / Flipo 

20141113_baner_PL lotcom_lotypopolsce_468x60 Image Banner 484 x 60

Jeżeli sprawdzą się informacje, to dla Jasionki połączenie do Nowego Jorku będzie przywróceniem lotów realizowanych w latach 2007-2010.

— Nie komentuję przedstawionych informacji. Trwają prace nad siatką na przyszły rok — mówi w rozmowie z”Pulsem Biznesu” Małgorzata Kozieł, rzeczniczka LOT-u.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o rozwoju tematu. Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter na stronie głównej portalu.

Rezerwuj noclegi na:  booking.com / hotele.odlotyzrzeszowa.plOtel.com / Hostelbookers.com

Tegoroczne kierunki czarterowe to Bułgaria, Grecja, Tunezja i Turcja. >>>Zarezerwuj swoje wakacje z wylotem z Rzeszowa do Grecji, Bułgarii Turcji lub Tunezji bezpoeśrednio na stronie TUI <<<

Z LOTNISKA W RZESZOWIE OBECNIE OPERUJĄ:

lot_logo_pl logoliniaRyan Lufthansa

PLL LOT do  Warszawy (4 rejsy dziennie)

PLL LOT: Zarezerwuj swój  lot >>

Ryanair do Manchesteru, Londynu (lotniska Stansted i Luton – 12 połączeń w tygodniu), East Midlands, Dublina, Oslo oraz od marca 2015 do Bristolu

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Lufthansa do Frankfurtu (12 razy w tygodniu)

Lufthansa: zarezerwuj swój lot >>