ZP2Tym razem nie przelot, a dobra oferta na pobyt all inclusive w Bułgarii (Złote Piaski). Za pobyt w 4-gwiazdkowym obiekcie Sunshine Magnolia & SPA zapłacimy od 63 zł/osobę/dobę.

booking.com: Zarezerwuj swój nocleg w Bułgarii (Złote Piaski) na stronie booking.com >>

Dwa hotele należące do Sunshine Club Magnolia & SPA położone są przy plaży Kabakum w Złotych Piaskach, w okolicy malowniczego parku. Kompleks dysponuje własną piaszczystą plażą, oddaloną od niego o zaledwie 150 metrów.
Hotele wychodzą na Morze Czarne, a z wyższych pięter ich budynków można podziwiać wspaniałe, panoramiczne widoki. Pod koniec czerwca w parku Sunshine Magnolia & SPA kwitnie wspaniała magnolia.

Hotel oferuje szereg wspaniałych atrakcji rekreacyjnych, w tym 3 odkryte baseny, zajęcia z aerobiku wodnego, organizowane w dzień i wieczorem przedstawienia, animacje dla dzieci i dorosłych oraz liczne programy sportowe.
W stylowo urządzonej głównej restauracji z kuchnią pokazową i tarasem serwowane jest śniadanie w formie bufetu oraz różnorodne specjały w porze lunchu i kolacji. W barze przekąskowym przy plaży serwowane są posiłki i napoje. Do Państwa dyspozycji są również 2 bary w holu i 2 bary przy basenie.

Centrum kurortu oraz miejscowość Warna oddalone są od Sunshine Club Magnolia & SPA o zaledwie 10 minut jazdy autobusem.

Przykładowa rezerwacje dla dwóch osób w terminie 15-22.09.2013 r. (Dostępnych jest więcej terminów we wrześniu tego roku).

 

ZłotePiaski