CDG47W zeszłym tygodniu po małych perturbacjach ruszyła sprzedaż biletów nowej linii lotniczej 4 YOU Airlines, która będzie realizowała loty z RZEszowa, my znaleźliśmy dla Państwa propozycję przelotów z RZEszowakiej Jasionki na główne lotnisko w Paryżu (CDG) za 94 zł w obie strony. Wylot z RZEszowa 23 stycznia (piątek) o godzinie 6:00, przylot do Paryża o godzinie 8:15, powrót w poniedziałek 26 stycznia, wylot z Paryża 9:05, przylot do Rzeszowskiej Jasionki o godzinie 11:20. 

Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowy rozkład lotów do Barcelony (Girony), Brukseli (Charleroi), Mediolanu (Bergamo), Tel Awiwu, Dortmundu, Edynburga, Paryża i Rzymu. Ceny biletów już od 47 PLN w jedną stronę (OW).Zarezerwój swój bilet na stronie 4youairlines >>

CDG01

CDG02

 

Przeczytaj wcześniejszy wpis: 4YOU Airlines: z RZEszowa polecimy do Barcelony, Brukseli, Mediolanu, Tel Awiwu, Dortmundu, Edynburga, Paryża i Rzymu – nowa baza na RZEszowskiej Jasionce >>

 

PROPOZYCJA NOCLEGÓW:

Proponujemy w tym terminie 2* Hipotel Paris Belleville w cenie ok. 79 zł/os/noc:

Zarezerwuj swój nocleg w Paryżu w Hipotel Paris BelleVille >>

HIPOTEL_23-26.01

 

Lub propozycja w tym terminie w 3* Hotelu Ibis w cenie ok. 115 zł/os/noc z możliwością bezpłatnej anulacji:

Zarezerwuj swój nocleg w Paryżu w Ibis Paris Porte d’Orleans >>

IBIS_23-26.01

 

Zarezerwuj tani nocleg w Paryżu >>

ho_Paris

Możecie również poszukać noclegów przez booking.com:

Zarezerwuj swój nocleg w Paryżu przez Booking.com >>

 

Możecie również skorzystać z bogatej oferty noclegów (pokoi, mieszkań, apartamentów) w AirBnb. Dzięki promocji na start możemy zaoszczędzić 19 EUR – wystarczy zarejestrować się >> w serwisie i dokonać pierwszej rezerwacji na minimum 59 EUR, a rabat zostanie naliczony automatycznie.

airbnb_logo

rozkład

 

 

Informacja o przewoźniku:

4YOU Airlines to nowa polska linia lotnicza, która w tani i bezpieczny sposób chce przybliżyć świat swoim pasażerom. Linia rozpocznie obsługę połączeń rejsowych 3 listopada 2014 roku. Dwa samoloty przewoźnika typu Airbus A320, ze 180 miejscami na pokładzie, będą bazować na lotniskach w Rzeszowie oraz w Łodzi. W 2015 roku flota przewoźnika rozszerzy się o kilka następnych maszyn tego samego typu, co pozwoli na zaoferowanie tanich przelotów czarterowych i regularnych również z innych polskich portów lotniczych. Już dziś 4YOU Airlines obsługuje połączenia czarterowe z kilku polskich lotnisk we współpracy między innymi z linią Eurolot, wykonując ponad 40 operacji lotniczych tygodniowo. 4YOU Airlines – Latamy dla CIEBIE.

Informacja o lotnisku

Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” to jedno z najdynamiczniej rozwijających się lotnisk w Polsce, w ub. roku obsłużył niemal 600 tys. pasażerów. Aktualnie z Jasionki można dotrzeć bezpośrednio do: Frankfurtu (2 razy dziennie w dni powszednie), Warszawy (4 rejsy dziennie), Londynu (10 połączeń tygodniowo na lotniska w Stansted i Luton), a także do: Manchesteru, Paryża, Rzymu, Bristolu, East Midlands, Dublina, oraz Oslo. Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa>>, Ryanair >>oraz Eurlot >>. Z kolei obecnie oferowane z Rzeszowa kierunki czarterowe to Bułgaria, Egipt, Grecja, Tunezja i Turcja, a nowościami tego sezonu są Kos oraz Djerba.