Neckerman_RZEWakacje z wylotem z Rzeszowa? Proponujemy oferty wakacyjne przygotowane przez renomowane biuro podróży – Neckermann. Loty z RZEszowa wraz z noclegami ewentualnie z wyżywieniem organizowane są do Turcji, Grecji i Bułgarii. Nasze dzisiejsze dwie propozycje to wyloty do Turcji (Antalya) z opcją all inclusive lub z dwoma posiłkami. Oczywiście możecie wybrać z oferty zupełnie inne miejsce, inny hotel i inne daty. Poniżej znajdziecie link do innych ciekawych ofert w wylotami z Rzeszowskiej Jasionki jakie oferuje w tym sezonie Neckermann.

Neckermann_RZE

Antalya to popularny kurort turystyczny znajdujący się na południu Turcji. Tutaj turyści z całego świata odkrywają niezwykłe plaże i tradycyjną turecką kulturę. Dzieci będą się wspaniale bawić w parku Beach Park, którego częścią jest Aqua Land (marzenie miłośników zjeżdżalni wodnych) oraz Delfinarium (gdzie zobaczyć można delfiny, lwy morskie i białuchy). Trzeba też koniecznie zwiedzić ciekawe muzea, starą dzielnicę Kaleiçi oraz Bramę Hadriana. W Antalyi znajdziemy także wiele restauracji, barów i ciekawe kluby.

Oferta all inclusive w Antalyi z wylotem z RZEszowa za 1580 zł w Hotelu Balik Kleopatra

Turcja_Balik

Turcja_allin

Neckermann_RZE_allin

Oferta z dwoma posiłkami w Antalyi z wylotem z RZEszowa za 1030 zł w Hotelu Doris Aytur

Turcja_Doris

Turcja_2posiłki

Neckermann_RZE2

Z LOTNISKA W RZESZOWIE OBECNIE OPERUJĄ:

lot_logo_pl CSA_logo Ryanair_logo Lufthansa

PLL LOT do  Warszawy (4 rejsy dziennie)

PLL LOT: Zarezerwuj swój lot w Szalonej Środzie>>

Czech Airlines do  Edyngurga (od 14 lipca)

Czech Airlines: Zarezerwuj swój  lot >>

Ryanair do Manchesteru, Londynu (lotniska Stansted i Luton – 12 połączeń w tygodniu), East Midlands, Dublina, Oslo oraz od marca 2015 do Bristolu

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Lufthansa do Frankfurtu (12 razy w tygodniu)

Lufthansa: zarezerwuj swój lot >>