TUI_Grecja2016

Tanie loty z Rzeszowa. UWAGA AKTUALIZACJA: Jednak w tym sezonie nie polecimy bezpośrednio z Rzeszowskiej Jasionki na Majorkę. Szczegółowych informacji o zmianach udzielają touroperatorzy, którzy sprzedawali wycieczki.

Sezon urlopowy właśnie się kończy, ale warto już zacząć planować przyszłoroczny letni wypoczynek. Od czerwca do września 2017 roku w każdą niedzielę z Jasionki odlatywać będą czarterowe samoloty na Majorkę. Ofertę wprowadził właśnie do sprzedaży renomowany touroperator TUI >>>.  

– Nowa słoneczna destynacja w naszej siatce połączeń to odpowiedź na oczekiwania mieszkańców Podkarpacia i sąsiednich regionów, którzy  chcą latać na wakacje  z naszego lotniska – mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”.  – W ostatnich tygodniach prowadziliśmy intensywne rozmowy z touroperatorami i mamy już pierwsze efekty. Majorka to obecnie jeden z najbardziej popularnych i bezpiecznych kierunków. Jestem przekonany, że samoloty z Rzeszowa będą wypełnione do ostatniego miejscadodaje Michał Tabisz.

skyscanner_baner

Loty na hiszpańską wyspę to nowość w rozkładzie czarterów z Jasionki. W tym roku turyści z rzeszowskiego lotniska mogli polecieć do Grecji (Korfu), Bułgarii (Burgas) i Turcji (Antalya).

Enter Air będzie latał na Majorkę raz w tygodniu w niedzielę:

Rzeszów (RZE) – 16:30 – 19:00 – Majorka (PMI)

Majorka (PMI) – 19:45 – 22:15 – Rzeszów (RZE)

Oferty First Minute pakietów wakacyjnych na Majorce można znaleźć na stronie: www.tui.pl >>>.

button-pakiet-majorka

20130708_212129©odlotyzrzeszowa.pl

20130709_203011©odlotyzrzeszowa.pl

img_3074©odlotyzrzeszowa.pl

button-przelot-majorka

Przykładowa rezerwacja samego przelotu z Rzeszowa na Majorkę (2017).

rze-pmi


Planujecie wynająć samochód? Najtaniej zrobicie to na stronie Renatalcars.com >>>.


Jeśli spodobał Ci się ten wpis, dołącz do naszych czytelników i zarejestruj się na nasz newsletter, aby w pierwszej kolejności otrzymywać informację o kolejnych interesujących wpisach prosto na skrzynkę mailową. 

Zapisz się do naszego newslettera

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.


Zapraszamy też do polubienia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/OdlotyzRZEszowa >>>


Z LOTNISKA W RZESZOWIE OBECNIE OPERUJĄ:

LOT Ryanair + Lufthansa Adria Airways

PLL LOT do Warszawy (4 rejsy dziennie)

PLL LOT: Zarezerwuj swój lot w >>

Ryanair do Manchesteru, Londynu (lotniska Stansted i Luton – 12 połączeń w tygodniu), East Midlands, Dublina, Oslo, Bristolu, na Korfu i od września do BERLINA.

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Lufthansa Od 28 marca 2016 roku Lufthansa zaoferuje połączenie między Rzeszowem a Monachium siedem razy w tygodniu. Nowa trasa zastąpi dotychczasowe rejsy ze stolicy Podkarpacia do Frankfurtu.

Lufthansa: zarezerwuj swój lot >>

Adria Airways Od 4 czerwca 2016 roku Adria Airways (Star Alliance Member) zaoferuje połączenie między Rzeszowem a Paryżem (główne lotnisko CDG) dwa razy w tygodniu.

Adria Airways: zarezerwuj swój lot >>