5miastPBPolskiBus.com jeszcze tylko w dniu dzisiejszym obowiązuje kod rabatowy, który obniża cenę biletu na kursy między Warszawą a Rzeszowem do 6 zł (plus 1 zł opłaty za rezerwację).

Kod promocyjny ważny jest tylko jeszcze dziś (14 września)

button (PolskiBus)

Kod promocyjny: 5MIAST

W podróż będziecie mogli udać się w terminie od 14 do 17 września. Katowice-Warszawa (linia P5), Kielce-Warszawa (P6), Kraków-Warszawa (P6) i Rzeszów-Warszawa(P10)! Skorzystać z promocji możecie już teraz, rezerwując podróż z użyciem niezawodnego kodu promocyjnego: 5MIAST. Macie czas do dziś (niedziela 13 września)! Chociaż do wyboru jest łącznie aż 56 kursów dziennie, bilety promocyjne znikają bardzo szybko, radzimy więc się pospieszyć!

Rezerwuj apartamenty i mieszkania: Wimdu.com

Rezerwuj noclegi również na: hotele.odlotyzrzeszowa.pl / hotelscombined / Otel.com / HRS.com / Venere.com / Accorhotels.com / IHG.com

Najlepsze noclegi znajdziecie dzięki najbardziej popularnej wyszukiwarce hoteli jakim jest booking.com.

button (booking_new)

Wszystkie autokary wyposażone są w odchylane i rozsuwane na boki skórzane fotele, dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, klimatyzację, gniazdka elektryczne, toaletę oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. A wszystko to, aby zapewnić naszym pasażerom jak najbardziej komfortową podróż.

Rezerwuj bilety lotnicze na stronie: LOTu / CzechAirlines / Lufthansy / Ryanaira / Tripsta / Flipo

Przykładowa rezerwacja Rzeszów-Warszawa-Rzeszów za 6 zł za odcinek podróży:

RZE_WAW_RZE15.09