ryanair

Ryanair linia lotnicza realizująca tanie loty z Rzeszowa, od 8 kwietnia 2014 r. wydłuża terminy odprawy online od 30 dni do 2 godzin przed każdym lotem .

Proszę zwrócić uwagę:
Wcześniejsza odprawa online – (30 dni do 8 dni przed każdym lotem ) jest dostępna tylko dla klientów, którzy wykupili miejsca rezerwowane.

Darmowe Przydzielanie Miejsc – Klienci , którzy nie chcą wykupić Zwykłych miejsc lub miejsc Premium, mogą odprawić się online od 7 dni do 2 godzin przed każdym lotem. Bezpłatne miejsca będą przydzielane losowo.

Jeśli zdecydują się Państwo na wybór i zakup przydzielonego miejsca mają Państwo 2 rodzaje dostępnych miejsc :

Miejsca Premium – Rzędy 1-5 ( szybkie wyjście) , rzędy 16 i 17 (dodatkowa przestrzeń na nogi ) i rzędy 32 i 33 (szybkie wyjście) . Dostępne od £ / € 10 (w tym pierwszenstwo wejścia na pokład )

Miejsca Zwykłe – rzędy 6-15 i 18-31 dostępne od £ / 5 € .Do tych miejsc można dokupić Pierwszeństwo wejścia na pokład za niewielką dodatkową opłatą w wysokości £ / € 2 .

Bilety kupujemy na Ryanair.com:

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Za zakup płacimy kartą debetową i podróżujemy tylko z darmowym bagażem podręcznym do 10 kg o wymiarach 55x40x20 oraz drugim dodatkowym darmowym bagażem o którym pisaliśmy tutaj:
Ryanair: Zgodnie z zapowiedziami od dziś drugi darmowy bagaż podręczny (35x20x20) >>