Ryanair_RZE_KorfuTanie loty z Rzeszowa na KORFU! RYANAIR >>>, linia lotnicza numer 1 w Polsce, dziś (14 października) ogłosiła nowe połączenie z Rzeszowa na Korfu, które będzie realizowane raz w tygodniu od 1 maja 2016 r. Trasa ta jest częścią rozkładu lotów na sezon letni, który zostanie ogłoszony wkrótce.  Aby uczcić ogłoszenie nowego połączenia na Korfu, Ryanair oferuje promocyjną sprzedaż 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 79 zł na podróż w listopadzie i grudniu, które muszą być zarezerwowane do czwartku, do północy (15 października).

Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanaira powiedziała:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Rzeszowa na Korfu. Loty rozpoczną się już 1 maja i będą realizowane raz w tygodniu, w niedziele. Trasa ta jest częścią rozkładu połączeń na sezon letni, który zostanie ogłoszony wkrótce.

Rezerwuj bilety lotnicze na stronie: LOTu / CzechAirlines / Lufthansy / Ryanaira / Tripsta / Flipo

 Nasi klienci mogą także oczekiwać dodatkowych ulepszeń w ramach programu “Always Getting Better”. Program zakłada nową spersonalizowaną stronę internetową z nowymi funkcjami, w tym opcją zatrzymania ceny, recenzjami klientów, a także nowe wnętrza samolotów, nowe mundury dla załóg oraz nowe ulepszone menu. Wszystkie wprowadzone dotychczas zmiany udowadniają, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej niż tylko niskie ceny.

Rezerwuj noclegi na: booking.com / hotele.odlotyzrzeszowa.pl / hotelscombined / Otel.com / HRS.com / Venere.com / Accorhotels.com / IHG.com – 
Rezerwuj apartamenty i mieszkania: Wimdu.com

Aby uczcić nasze nowe połączenie z Rzeszowa na Korfu ogłaszamy wyprzedaż 100 000 miejsc na przeloty po całej Europie od 79 zł na podróż w listopadzie i grudniu. Bilety muszą być zarezerwowane przed północą w czwartek (15 października). Ponieważ tanie bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Rezerwacje na stronie www.ryanair.com.”

BILETY:

NOWE POŁĄCZENIE Z RZESZOWA NA LATO 2016 

Trasa – Rzeszów – Korfu

Częstotliwość lotów – 1 x tygodniowo
Wyloty z Rzeszowa raz w tygodniu w niedzielę o godz. 9:30, przylot na Korfu o godz. 12:35
Powroty z Korfu raz w tygodniu w niedzielę o godz. 8:00, przylot do Rzeszowa o godz. 9:05

Cena biletu od 149 zł (OW) 129 zł (OW)

Bilety będą dostępne w systemie na stronie Ryanair.com od dnia 15 października.

Bilety są już w sprzdaży – od 129 zł (OW)

Przykładowa rezerwacja Rzeszów – Korfu za 258 zł w dwie strony!

FR Rzeszów-Korfu

button (Ryanair_new)

Za zakup płacimy kartą debetową i podróżujemy tylko z darmowym bagażem podręcznym do 10 kg o wymiarach 55x40x20 oraz drugim dodatkowym darmowym bagażem o którym pisaliśmy tutaj:

Ryanair: Drugi darmowy bagaż podręczny (35x20x20) >>>

NOCLEGI:

Najlepsze noclegi na KORFU znajdziecie dzięki najbardziej popularnej wyszukiwarce hoteli jakim jest booking.com >>>:

button (booking KORFU)

booking_Korfu

Możecie również poszukać noclegów przez naszą wyszukiwarkę hoteli, która wyszukuje i porównuje ceny hoteli we wszystkich systemach rezerwacyjnych.

Z LOTNISKA W RZESZOWIE OBECNIE OPERUJĄ:

lot_logo_pl CSA_logo Ryanair_logo Lufthansa

PLL LOT do Warszawy (4 rejsy dziennie)

PLL LOT: Zarezerwuj swój lot w >>

Czech Airlines do Edyngurga (od 14 lipca)

Czech Airlines: Zarezerwuj swój lot >>

Ryanair do Manchesteru, Londynu (lotniska Stansted i Luton – 12 połączeń w tygodniu), East Midlands, Dublina, Oslo oraz do Bristolu

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Lufthansa do Frankfurtu (12 razy w tygodniu)

Lufthansa: zarezerwuj swój lot >>