ryanair-aircraftRyanair linia lotnicza oferująca loty z Rzeszowa konsekwentnie realizuje zapowiadane zmiany w ociepleniu wizerunku swojej firmy. Od 15 stycznia otworzył nowy dział rezerwacji dla grup i firm, który skierowany jest dla osób podróżujących w grupach lub służbowo w 2014 roku. Szefową tego działu została Lesley Kane, która uprzednio była odpowiedzialna za dział sprzedaży i marketingu.

Zobacz inne informacje i oferty dotyczące lotniska Rzeszów-Jasionka na stronie odlotyzrzeszowa.pl >>

Zarezerwuj swój tani bilet na stronie Ryanair.com >>

Zobacz inne wiadomości: Rewolucja w Ryanair rozpoczęta! >>

Zobacz inne wiadomości: Ryanair zapowiada zmiany >>

Zobacz inne wiadomości: Ryanair: Zgodnie z zapowiedziami od dziś drugi darmowy bagaż podręczny (35x20x20) >>

Pasażerowie teraz mają dostęp do sekcji “Group boookings” na nowej i ulepszonej stronie internetowej Ryanair.com.
Z rezerwacji grupowych może skorzystać minimum 20 osobowa grupa. Przy rezerwacji 20 osobowej grupy należy podać nazwiska min. 10-ciu osób, nazwiska pozostałych 10-ciu osób można dodać bezpłatnie również po zakończeniu rezerwacji.
W ciągu nadchodzących tygodni zostaną uruchomione usługi dla firm z elastycznymi biletami (możliwość naniesienia określonych zmian bez dodatkowych opłat), rezerwacją miejsc i pierwszeństwo wejścia na pokład na wybranych lotniskach.
Uruchomienie rezerwacji dla grup  będzie mieć duże znaczenie dla wszystkich grup podróżujących, w tym szkół, klubów sportowych i innych dużych firm i organizatorów z ponad 1600 lotów dziennie, łączących 186 destynacji w 30 krajach. Rezerwacje dla grup i osób podróżujących służbowo, pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze

Dodatkowym udogodnieniem jest obniżenie opłaty (€ 70 / £ 70 do 15 € / 15 £) za ponowne wydrukowanie karty pokładowej na lotnisku dla klientów, którzy dokonali odprawy online.

RYR_grupaRYR_grupa2

Michael O’Leary z Ryanair powiedział:
 
“ 2014 rok  jest  bardzo ekscytującym rokiem dla wszystkich podróżujących grup i pasażerów biznesowych ponieważ Ryanair wprowadza w tym sektorze znaczące zmiany obniżające koszty podróży. Miło nam wyznaczyć Lesley Kane jako szefa działu rezerwacji dla grup i firm. Jej rozległa wiedza o sprzedaży i marketingu, w połączeniu z jej dużym doświadczeniem z okresu, kiedy sprawowała stanowisko jako szefowa Centrum Rezerwacji zapewni pomyślne wdrożenie nowych ulepszeń w usługach Ryanair. ” 
Lesley Kane z Ryanair powiedziała:
 
“Cieszę się, że w 2014 roku  Ryanair wprowadza ofertę dla grup i firm. Ryanair nieustannie podnosi jakość obsługi klienta i otrzymał liczne prośby organizatorów podróży dla grup i firm aby opracować i uruchomić nowe ekscytujące usługi. Od początku 2014 r., grupy i klienci biznesowi będą mogli cieszyć się zaletami naszych dopasowanych usług, które będą wspierać wzrost pasażerów Ryanair do ponad 110 mln pasażerów do 2019r.”

Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku >>