RYR_apkRyanair linia lotnicza oferująca loty z Rzeszowa dziś (4 listopada) ogłosiła wyprzedaż pod nazwą ‘Promocyjny wtorek’ na wszystkie połączenia z 25%  rabatem na styczniowe loty zarezerwowane w dniu dzisiejszym, tym samym dziękując 89 milionom klientów, którzy wybiorą Ryanaira w tym roku.

Zarezerwuj swój tani bilet na stronie Ryanair.com >>

Za zakup płacimy kartą debetową i podróżujemy tylko z darmowym bagażem podręcznym do 10 kg o wymiarach 55x40x20 oraz drugim dodatkowym darmowym bagażem o którym pisaliśmy tutaj:
Ryanair: Drugi darmowy bagaż podręczny (35x20x20) >>

Przykładowa rezerwacja:

OSLO124

Wyprzedaż “Promocyjny wtorek” rozpocznie się o godzinie 00:01, 4 listopada na stronie Ryanair.com i będzie trwać tylko 24 godziny. Promocja dotyczy wszystkich styczniowychlotów na 1 600 trasach, łączących 180 lotnisk w 30 krajach Europy.

Dla klientów Ryanair dostępne są numerowane miejsca, druga darmowa torba podręczna, nowa strona internetowa, nowa aplikacja na smartfony z mobilną kartą pokładową,  oraz nowa oferta dla podróżujących z rodzinami Family Extra lub służbowo Business Plus, z jeszcze większym wyborem tras i lepszym rozkładem lotów oferując największy wybór tanich połączeń w Europie.

Robin Kiely z Ryanair powiedział:

“W podziękowaniu 89 milionom klientów, którzy w tym roku skorzystają z usług Ryanaira, ogłaszamy wyprzedaż “Promocyjny wrotek” z 25% zniżką na wszystkie loty w styczniu zarezerwowane w dniu dzisiejszym. Aby skorzystać z tej wspaniałej oferty należy odwiedzić stronę Ryanair.com dzisiaj i wybrać jedno z 1 600 tanich połączeń.  Spiesz się, nie przegap okazji – oferta ważna do godziny 24:00, 4 listopada”

Bezpośrednio z Portu Lotniczego Rzeszów – Jasionka  Ryanair’em polecimy do Bristolu, Dublinu, East Midlands, Londynu Luton, Londynu Stansted, Manchesteru, Oslo Rygge.

NOCLEGI:

BOOKING

Możecie poszukać noclegów przez booking.com:

Zarezerwuj swój nocleg przez Booking.com >>

AIRBNB

Możecie również skorzystać z bogatej oferty noclegów (pokoi, mieszkań, apartamentów) w AirBnb. Dzięki promocji na start możemy zaoszczędzić 19 EUR – wystarczy zarejestrować się >> w serwisie i dokonać pierwszej rezerwacji na minimum 59 EUR, a rabat zostanie naliczony automatycznie.

airbnb_logo

TRAVELPONY

Możecie otrzymać 105 zł (35 USD przy min. wartości rezerwacji na 200 USD) zniżki przy pierwszym noclegu za rejestrację w serwisie poprzez poniższy link:

>>> LINK DO REJESTRACJI (zniżka 35 USD)

Działa dodatkowo kody zniżkowy – TPSAVINGS – kod rabatowy na rezerwacje bez kwoty minimalnej – ok 10% zniżki.