PendolinoW związku z wdrożeniem nowego rozkładu jazdy, przedsprzedaż biletów na połączenia krajowe i międzynarodowe z nowej oferty PKP rozpoczęła się dziś (14 listopada). W nowym rozkładzie PKP znajdziemy połączenie na pociąg Pendolino z Rzeszowa do Gdyni (Warszawy, Krakowa).
Tanie loty z Rzeszowa.
Ze Rzeszowa Pendolino będzie jeździło od poniedziałku do soboty, oprócz 25 i 26 grudnia 2015 r., 1 stycznia, 28 marca, 3 maja i 15 sierpnia 2016 r.

Z Gdyni do Rzeszowa pasażerowie będą jeździć od poniedziałku do piątku i niedzielę, oprócz 24, 25, 31 grudnia 2015, 27 marca, 2 maja, 14 sierpnia 2016.

 

Poniżej prezentujemy cennik i godziny odjazdów.

Ceny biletów – na chwilę obecną PKP Intercity nie przewiduje biletów promocyjnych w cenie 49zł, tak jak na kierunkach: Warszawa – Kraków, Warszawa – Trójmiasto, Warszawa – Katowice.

Na pokładzie Pendolino brak jest WI-FI, pasażerowie 2 klasy otrzymają bezpłatny napój, 1 klasy kawę lub herbatę, plus zimny napój i ciastko.

Cennik biletów:

ceny4

Jak widzimy na przykładzie powyżej podróż Warszawa – Rzeszów – Warszawa w cenie podstawowej to koszt 338 zł, w najtańszej opcji 236 zł (30% rabatu).

Tańszym i szybszym połączeniem jest zdecydowanie podróż z Rzeszowa do Warszawy samolotem. Podróż samolotem w obie strony w najtańszej opcji to koszt 164 zł.

Pisaliśmy o bardzo dobrych cenach LOTu na połączenia do Warszawy tutaj: z Rzeszowa do Warszawy samolotem za 68 zł >>>

button (LOT 164zł)

Rezerwuj bilety lotnicze na stronie: LOTu / CzechAirlines / Lufthansy / Ryanaira / Tripsta / Flipo

20141113_baner_PL lotcom_lotypopolsce_468x60 Image Banner 484 x 60

Naszym zdaniem brak oferty promocyjnej (49zł) skazuje połączenie Pendolino na trasie Rzeszów – Warszawa na porażkę!  

Najpierw udostępnione zostaną bilety z 30% rabatem, a następnie z 20% i 10% zniżką. Po wyprzedaniu biletów w niższych cenach zaczną obowiązywać stawki bazowe. Pule biletów z rabatami (30%, 20%, 10%) będą limitowane. Zgodnie z zasadą „wcześniej – taniej” bilety w atrakcyjnych cenach zakupią osoby planujące podróż z wyprzedzeniem.

Stacje pośrednie i czasy odjazdów i przyjazdów:

Podróż do Krakowa będzie trwała (2:00) do Warszawy Centralnej (4:22), do Gdyni Głównej (7:50)

Rozkład2

Przykładowe rezerwacje:

Bilety na stronie intercity.pl możemy kupować z 30 dniowym wyprzedzeniem.

Przykładowa rezerwacja

Bilety na pociągi kursujące według nowego rozkładu jazdy do nabycia w kasach, biletomatach, na stronie www.intercity.pl oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnych (IC Mobile Navigator oraz SkyCash).

Rezerwuj mieszkania i apartamenty na: Wimdu.com

Noclegi 50% taniej: HRS.com

Rezerwuj noclegi również na: hotele.odlotyzrzeszowa.pl / hotelscombined.com / Otel.com / Venere.com / Accorhotels.com / IHG.com