Prezentujemy Wam kolejny gościnny wpis:
jakoszczedzacnapodroze.pl Przed Wami kolejne zagraniczne wyjazdy i szukacie oszczędności? Tym razem o płatnościach w obcych walutach (KARTA REVOLUT). Tanie loty z RZEszowa.


Czy Revolut jest najlepszą darmową kartą wielowalutową?

Kartę REVOLUT używam już przeszło 1,5 roku, i wykonałem nią setki operacji podczas wszystkich swoich zagranicznych podróży (Hiszpania, Izrael, Portugalia, Bułgaria, Czechy Słowacja, Węgry) i na zakupy w internecie na kwotę kilku tysięcy złotych. Dla mnie osobiście to najlepsza karta wielowalutowa z bardzo korzystnymi kursami wymiany walut. W aplikacji mamy możliwość założenia zarówno karty fizycznej jak i wirtualnej.


Jeżeli podróżujecie lub dokonujecie płatności w internecie w walutach obcych warto posiadać taką kartę by nie tracić na płatnościach nawet do 10% na dokonywanych płatnościach w walutach obcych!

Zapraszam do krótkiej lektury 😉.

POZOSTAŁO JESZCZE KILKA DNI BY ZAŁOŻYĆ BEZPŁATNĄ KARTĘ FIZYCZNĄ REVOLUT.REVOLUT to aplikacja oraz fizyczna karta wielowalutowa w formie Prepaid (którą sami doładowujemy). Zakładając konto Revolut ZA DARMO zyskujemy dostęp do ponad 150 walut, po kursach wymiany międzybankowych (czyli  z bardzo niewielkim spreadem). Tak jak wspominałem wybierając się na wakacje czy płacąc w internecie, uzyskujemy bardzo dobre kursy. REVOLUT podczas transakcji sam wykryje walutę płatności oraz automatycznie dokona jej wymiany!

Za wydanie oraz prowadzenie pierwszej karty w Standardowej wersji nic nie zapłacimy!

A korzystając z poniższego LINKA wysyłka karty REVOLUT będzie ZA DARMO (standardowa opłata 9,99 zł).


Korzyści jakie daje nam karta REVOLUT

W bezpłatnej wersji karty REVOLUT oferuje nam:

– darmowy rachunek indywidualny w walucie EUR oraz GBP;

– istnieje możliwość założenia subkonta w każdej z 24 wspieranych walut, którą chcemy wymieniać: PLN, EUR, USD, GBP, CHF, AED, AUD, CAD, CZK, DKK, HKD, HUF, ILS, JPY, MAD, NOK, NZD, QAR, RON, SEK, SGD, THB, TRY, ZAR;

– darmowe przelewy międzynarodowe w każdej z 24 powyższych walut;

– darmowe wyrobienie jednej karty fizycznej bądź wirtualnej;

– w przypadku pozostałych walut wspieranych przez aplikacje (w sumie ponad 150), wymiana następuje automatycznie w momencie dokonania płatności. Aplikacja sama dokona przewalutowania z salda na którym znajduje się najwięcej środków po atrakcyjnym kursie;

– bezpłatne wypłaty z bankomatów do 800 PLN / 200 EUR /200 USD Powyżej tych kwot zostanie naliczona prowizja 2 % wartości transakcji;

– bezpłatna wymiana walut do kwoty 20.000 PLN / 5.000 GBP/ 6.000 EUR / miesięcznie. Powyżej tej kwoty zostanie naliczona prowizja 0,5% wartości transakcji.

– bezpłatne przelewy z REVOLUT na konta w bankach do kwoty 20.000 PLN miesięcznie. Powyżej tej kwoty zostanie naliczona prowizja 0,5% wartości przelewu.

UWAGA: Wymiany walut bez dodatkowej opłaty możliwe są tylko w dni robocze.

W weekendy wygląda to następująco:

– 24 waluty bazowe – 0,5% prowizji przy dokonywaniu wymiany w weekend;

– pozostałe waluty – 1% prowizji przy dokonywaniu wymiany w weekend;

– waluty o mniejszej płynności – rosyjskie ruble, tajskie baty oraz ukraińskie hrywny – prowizja 1% w dni robocze oraz 2 % w weekendy.


Zasilanie karty REVOLUT

Kartę doładujemy w bardzo prosty sposób: pod nasze konto Revolut podpinamy swoją zwykłą kartę debetową (kartę w PLN) (UWAGA: do zasilania konta REVOLUT nie korzystamy z kart kredytowych, gdyż zostaną doliczone nam dodatkowe opłaty w naszym banku)

Po podpięciu naszej karty w PLN, ZA DARMO będziemy mogli błyskawicznie zasilać nasze konto REVOLUT. Dzięki temu nie musimy trzymać żadnych środków na karcie REVOLUT tylko doładowujemy REVOLUT wówczas kiedy potrzebujemy zapłacić coś w walucie obcej (doładować możemy nawet na moment przed dokonaniem płatności w walucie).


Co trzeba zrobić, aby założyć i odebrać kartę za darmo?

  1. Klikacie w ten >>>    LINK   <<<  lub linki powyżej w artykule.
  2. Po przejściu na stronę aplikacji wpisujecie swój numer telefonu.
  3. W wiadomości zwrotnej otrzymacie sms-a od REVOLUTA z linkiem do instalacji aplikacji mobilnej REVOLUT, pobieracie aplikację i rejestrujecie konto podanym wcześniej numerem telefonu.
  4. Wykonajcie wymagane kroki oraz podajcie wszystkie potrzebne dane.
  5. Doładowujecie konto, aby je zweryfikować (na min. 20 zł które możemy później wykorzystać do płatności albo przelać sobie na konto). Konto najlepiej doładować z karty bankowej (debetowej) w PLN (karty do własnego konta).
  6. Potwierdzacie swoją tożsamość przesyłając zdjęcia dokumentu oraz wykonując zdjęcie selfie. (Ja potwierdziłem swoją tożsamości wysyłając zdjęcie Prawa Jazdy).
  7. Po przejściu weryfikacji możecie zamówić bezpłatną kartę od Revoluta za pierwszą płatność na dowolną kwotę.

Podsumowując

REVOLUT jest dla mnie podstawową kartą przy płatnościach w walutach obcych, pozwalającą zaoszczędzić nawet 10% na transakcjach w walucie obcej zarówno przy wyjazdach jak i przy zakupach w internecie. Zachęcam do wypróbowania darmowej karty Revolut to nic nie kosztuje, a może pomóc zaoszczędzić Wam sporą sumę. Kartę wielowalutową REVOLUT mogę śmiało polecić praktycznie każdemu! Przekonajcie się sami!


Właścicielem aplikacji oraz usługi jest brytyjski fintech, który powstał w 2015 r. Spółka podlega pod nadzór FCA- jest to brytyjski odpowiednik KNF. Środki firmy przechowywane są na rachunkach Lloyds Banku w Wielkiej Brytanii.


 

>>>    PLL LOT: Więcej lotów z Portu Lotniczego Rzeszów – Jasionka do Warszawy   <<<; 


Booking_90PLN


BILETY (+48 535-780-710)

Bilety na dodatkowe połączenie PLL LOT z Rzeszowa do Warszay będą wkrótce dostępne w sprzedaży, między innymi na stronie  lot.com >>> Rezerwacje (+48 535-780-710)


Rezerwuj noclegi na: booking.com / TRIVAGO / hotelscombined / Otel.com / Hotelopia.com (noclegi all inclusive) / Hotels.com / Agoda.com / Accorhotels.com / IHG.com / Hilton.com /

Rezerwuj apartamenty i mieszkania: Wimdu.com

Możecie również poszukać noclegów przez naszą wyszukiwarkę hoteli, która wyszukuje i porównuje ceny hoteli we wszystkich systemach rezerwacyjnych:

HotelsCombined-logo2


Rezerwuj bilety lotnicze na stronie: LOT / Lufthansa / Ryanair / Skyscanner / Tripsta / Flipo


Planujecie wynająć samochód? Najtaniej zrobicie to na stronie Renatalcars.com >>>.


Jeśli spodobał Ci się ten wpis, dołącz do naszych czytelników i zarejestruj się na nasz newsletter, aby w pierwszej kolejności otrzymywać informację o kolejnych interesujących wpisach prosto na skrzynkę mailową. 

Zapisz się do naszego newslettera

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.


Zapraszamy też do polubienia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/OdlotyzRZEszowa >>>


Z LOTNISKA W RZESZOWIE OBECNIE OPERUJĄ:

LOT Ryanair Lufthansa

PLL LOT do Warszawy (5 rejsów dziennie).

PLL LOT: Zarezerwuj swój lot w >>

Ryanair do Manchesteru, Londynu (lotniska Stansted i Luton – 12 połączeń w tygodniu), East Midlands, Dublina, Oslo oraz do Bristolu, do Aten od maja 2020.

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Lufthansa oferuje połączenie między Rzeszowem a Monachium siedem razy w tygodniu (dwa razy dziennie). Nowa trasa zastąpiła dotychczasowe rejsy ze stolicy Podkarpacia do Frankfurtu.

Lufthansa: zarezerwuj swój lot >>