PB_GOLDPolskiBus.com, najwyższej jakości polski przewoźnik autokarowy będący liderem rynku zapoczątkował kolejną rewolucję na rynku transportu publicznego w Polsce! Tanie loty z Rzeszowa.
Ogólnopolski przewoźnik wprowadza innowacyjne rozwiązania, które z pewnością ucieszą wszystkich sympatyków komfortowych podróży w atrakcyjnych cenach. Już od dzisiaj można rezerwować bilety na nową, luksusową usługę PolskiBusGold.com, która wprowadza na polskie drogi zupełnie nową jakość podróżowania. Dodatkowo siatka połączeń PolskiBus.com wzbogaci się o 8 nowych tras i aż 17 kolejnych miast. Pasażerowie zyskają także możliwość podróżowania do dwóch nowych europejskich stolic – Rygi i Tallinna. Wprowadzane zmiany są kolejnym etapem konsekwentnego realizowania strategii rozwoju PolskiBus.com, która zakłada docieranie do jak najszerszego grona pasażerów z ofertą dopasowaną dokładnie do ich potrzeb względem najwyższej jakości podróży i najbardziej atrakcyjnych cen biletów.

button (PolskiBus)

8 nowych linii i 17 kolejnych miast w siatce połączeń PolskiBus.com!

 • PolskiBus.com wprowadza nową, rewolucyjną usługę PolskiBusGold.com, uzupełniającą dotychczasową ofertę o wyższą jakość podróżowania!;
 • PolskiBus.com zainwestował ponad 10 000 000 zł w najnowszą flotę ekskluzywnych autokarów PolskiBusGold.com. Łączna wartość inwestycji w 2015 r. wynosi ponad 50 000 000 zł;
 • PolskiBus.com znacząco rozszerza również swoją ofertę wprowadzając 8 całkowicie nowych linii
  i 17 nowych miast do swojej siatki połączeń;
 • Nowa międzynarodowa trasa Warszawa – Białystok – Wilno – Ryga – Tallinn!;
 • PolskiBus.com przewozi pasażerów już na 26 trasach, docierając aż do 40 polskich miast
  i 8 europejskich lokalizacji!;
 • Bilety na przejazdy PolskiBus.com i PolskiBusGold.com już teraz można rezerwować na stronie www.polskibus.com. Ceny wszystkich biletów zaczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Rezerwuj apartamenty i mieszkania: Wimdu.com

Rezerwuj noclegi na: hotele.odlotyzrzeszowa.pl / hotelscombined / Otel.com / HRS.com / Venere.com / Accorhotels.com / IHG.com

Najlepsze noclegi znajdziecie dzięki najbardziej popularnej wyszukiwarce hoteli jakim jest booking.com.

button (booking_new)

Od 14 września br. pasażerowie planujący swoją podróż z Warszawy do Krakowa lub Wrocławia zyskają nową możliwość wyjątkowo komfortowej podróży z PolskiBusGold.com. Od tego dnia możliwe będzie rezerwowanie biletów za pośrednictwem strony www.polskibus.com. Inauguracyjne przejazdy zaplanowano na 21 września 2015 r. Nowa marka będzie obsługiwała linię G6 Warszawa – Kraków z 4 dziennymi połączeniami oraz linię G4 Warszawa – Wrocław, z 3 połączeniami dziennie.Jej wyróżnikiem będzie całkowicie nowe, luksusowe i przestronne wnętrze, przygotowane specjalnie na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Każdy z ekskluzywnych autokarów będzie mógł zabrać na pokład 58 osób, w tym co niezwykle istotne będzie możliwość przewiezienia osób z niepełnosprawnością ruchową. To jednak nie jedyne zmiany. Nowością będzie także wzbogacona oferta cateringowa, serwowana przez profesjonalny personel pokładowy PolskiBusGold.com, który w czasie całej podróży zadba o komfort pasażerów. Autokary posiadają nowe, niezwykle komfortowe fotele, a pasażerowie będą mieć do dyspozycji jeszcze więcej miejsca na nogi oraz dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Najwyższy standard zastosowany na pokładzie sprawił, że wartość każdego z autokarów wynosi ponad 1 700 000 zł, a wartość całej inwestycji wynosi ponad 10 000 000 zł.

Rezerwuj bilety lotnicze na stronie: LOTu / CzechAirlines / Lufthansy / Ryanaira / Tripsta / Flipo

Nowe trasy PolskiBusGold.com – kursy realizowane będą od 21 września 2015 r.

 • G4 Warszawa – Wrocław, 3 kursy dziennie
 • G6 Warszawa – Kraków, 4 kursy dziennie

Nowe trasy PolskiBus.com – kursy realizowane będą od 1 października 2015 r.

 • P25 Warszawa – Ostrołęka – Łomża – Augustów – Suwałki, 3 kursy dziennie
 • P26 Warszawa – Płock – Włocławek, 7 kursów dziennie
 • P27 Warszawa – Siedlce – Biała Podlaska, 4 kursy dziennie
 • P28 Warszawa – Piotrków Trybunalski – Częstochowa – Opole, 2 kursy dziennie
 • P29 Warszawa – Mława – Ostróda – Elbląg, 3 kursy dziennie
 • P30 Warszawa – Radom – Skarżysko Kamienna – Kielce, 4 kursy dziennie
 • P31 Warszawa – Radom – Ostrowiec Świętokrzyski – Sandomierz – Tarnobrzeg, 3 kursy dziennie
 • P32 Warszawa – Łódź – Sieradz – Kalisz – Ostrów Wielkopolski, 3 kursy dziennie

Nowa linia międzynarodowa PolskiBus.com (we współpracy z SuperBus.com) – kursy realizowane będą od 1 października 2015 r.

 • P8 / B1 Warszawa – Białystok – Wilno – Ryga – Tallinn, 2 kursy dziennie

Przykładowa rezerwacja GOLD:

PB_GOLD_rez