PolskiBus1Już dziś, 7 grudnia Polskibus >>> uruchomił nowy kalendarz połączeń, dający możliwość rezerwacji podróży w terminie od 23 lutego do 18 marca 2016 roku! Tanie loty z Rzesozwa  PolskiBus udostępnił tysiące biletów za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej na wszystkie kursy w ramach całej siatki połączeń Polskibus.com oraz PolskiBusGold.com. Czy istnieje lepsza motywacja, aby wybrać się w kolejną fantastyczną podróż? Już teraz możecie dokonać rezerwacji biletów na idealny jesienny wyjazd!

button (PolskiBus)

Oferta PolskiBus.com to możliwość podróżowania do 40 miast w Polsce i 7 europejskich stolic. A to wszystko w zasięgu ręki dzięki tysiącom biletów w rewelacyjnych cenach już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! Nasze komfortowe, najwyższej klasy autokary już czekają, aby przyjąć na pokład pasażerów i zapewnić Wam szybką, wygodną i przyjemną podróż. Trudno wyobrazić sobie lepszy powód, aby zaplanować wymarzony jesienny wyjazd!

Z Rzeszowa PolskimBusem bezpośrednio dojedziecie do:
Berlina, Warszawy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Częstochowy, Radomia, Ostrowca Św., Torunia i Łodzi.

Rezerwuj apartamenty i mieszkania: Wimdu.com

Rezerwuj noclegi również na: hotele.odlotyzrzeszowa.pl / hotelscombined / Otel.com / HRS.com / Venere.com / Accorhotels.com / IHG.com

Najlepsze noclegi znajdziecie dzięki najbardziej popularnej wyszukiwarce hoteli jakim jest booking.com.

button (booking_new)

Pasażerowie podróżujący najwyższej jakości autokarami Polskibus.com oraz PolskiBusGold.com mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, wygodne, odchylane i rozsuwane skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, gniazdka elektryczne, bezpłatny poczęstunek (na wybranych trasach), klimatyzację, toaletę oraz możliwość zabrania wózka inwalidzkiego. Wszystkie ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację.

Rezerwuj bilety lotnicze na stronie: LOTu / CzechAirlines / Lufthansy / Ryanaira / Tripsta / Flipo

Przykładowa rezerwacja Rzeszów-Berlin-Rzeszów za 1 zł za odcinek podróży:

PB_RZE_BER_RZE_1zł

Przykładowa rezerwacja Rzeszów-Kraków-Rzeszów za 1 zł za odcinek podróży:

PB_RZE_WAW_RZE_1zł

Przykładowa rezerwacja Rzeszów-Warszawa-Rzeszów za 1 zł za odcinek podróży:

PB_RZE_WAW_RZE_1zł

Polubcie naszą stronę: >>> OdlotyzRZEszowa.pl na Facebooku <<<, zapiszcie się na nasz newsletter i otrzymujcie informacje o najnowszych promocjach!