PB_wakacje_2015Dziś, tj. 7 maja PolskiBus.com otworzył kalendarz oraz udostępnił nową pulę biletów. Pasażerowie już teraz mogą zakupić bilety na podróż podczas wakacji (od 26 czerwca do 7 września ). Bilety w cenie od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację dostępne są już na stronie internetowej www.polskibus.com . Otwarcie kalendarza PolskiBus.com to doskonały moment, aby już teraz zaplanować wakacyjny wyjazd. Wybierajcie spośród wielu polskich i zagranicznych lokalizacji dostępnych w ramach siatki połączeń PolskiBus.com

Polskibus.com: zarezerwuj swój tani bilet >>

Podróż można zaplanować już teraz, korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki na stronie www.polskibus.com. Bilety dostępne są również w stacjonarnych punktach sprzedaży. Pasażerowie, którzy dokonają rezerwacji z wyprzedzeniem mają pewność komfortowej podróży oraz atrakcyjniejszej ceny biletu.

Rezerwuj noclegi na:  booking.com / hotele.odlotyzrzeszowa.plOtel.com / Hostelbookers.com

Nowoczesne autokary PolskiBus.com wyposażone są w wygodne skórzane fotele, klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Dzięki tym udogodnieniom podróż z pewnością upłynie w przyjemnej atmosferze.

 „Z niesamowitą przyjemnością przekazuję najważniejszą w roku wiadomość dla naszych pasażerów. Właśnie udostępniliśmy nowy, wakacyjny kalendarz PolskiBus.com! Wiemy, że na ten wyjątkowy dzień czekały setki tysięcy miłośników podróżowania w najwyższym możliwym komforcie. Serdecznie zapraszam do rezerwowania biletów w niesamowicie atrakcyjnych cenach rozpoczynającej się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Nie czekajcie, wejdźcie na www.polskibus.com i zaplanujcie wymarzone letnie podróże! Im wcześniej się zdecydujecie, tym macie większe szanse na zdobycie tak pożądanych biletów na komfortowe podróże w ramach całej naszej siatki połączeń w czasie najwspanialszych, gorących i słonecznych miesięcy” – zachęca Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Bilety na okres od 26 czerwca do 7 września 2015 można już teraz zarezerwować korzystając z łatwej
w obsłudze i intuicyjnej wyszukiwarki znajdującej się na stronie www.polskibus.com. Bilety można także nabyć w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży, których pełen spis znajduje się w zakładce http://www.polskibus.com/service-advisories/301.

Rezerwuj bilety lotnicze na stronie:  LOTu / Lufthansy / Ryanaira / Tripsta / Flipo 

Pasażerowie podróżujący najwyższej jakości autokarami PolskiBus.com mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, wygodne, odchylane i rozsuwane skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, gniazdka elektryczne, bezpłatny poczęstunek (na wybranych trasach), klimatyzację, toaletę oraz możliwość zabrania wózka inwalidzkiego. Wszystkie ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować najtańsze bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

Przykładowa rezerwacja Rzeszów-Warszawa-Rzeszów za 4 PLN:

PB_RZE_WAW_RZE_wakacje2015