PolskiBus1

Wyniki badania przeprowadzonego na przełomie października i listopada 2014 roku wśród podróżnych pokazały, że 99,8% pasażerów jest zadowolona lub bardzo zadowolona z nowej linii P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów, a 52% respondentów podróżuje częściej, dzięki nowym połączeniom!

Polskibus.com: zarezerwuj swój tani bilet >>

Podróż można zaplanować już teraz, korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki na stronie www.polskibus.com. Bilety dostępne są również w stacjonarnych punktach sprzedaży. Pasażerowie, którzy dokonają rezerwacji z wyprzedzeniem mają pewność komfortowej podróży oraz atrakcyjniejszej ceny biletu.


Nowoczesne autokary PolskiBus.com wyposażone są w wygodne skórzane fotele, klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę. Dzięki tym udogodnieniom podróż z pewnością upłynie w przyjemnej atmosferze.

Aby mieć pewność, że jakość świadczonych usług zawsze spełnia oczekiwania naszych klientów www.polskibus.com przeprowadził badanie, mające na celu sprawdzenie poziomu zadowolenia z funkcjonowania nowej linii P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów.

Według ankiety przeprowadzonej wśród pasażerów PolskiBus.com, aż 99,8% była zadowolona lub bardzo zadowolona z usług przewoźnikaDodatkowo aż 52% przebadanych pasażerów stwierdziło, że dzięki wprowadzeniu nowej linii podróżuje znacznie częściejZ badań również wynika, że 16% pasażerów do tej pory podróżowało własnym samochodem, zanim dowiedziało się o nowej linii P7, a 3,3% w ogóle rezygnowało z podróży, gdyby połączenie P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów nie było dostępne.

Łącznie aż 19,3% klientów to nowi lub powracający do transportu publicznego pasażerowie, co pokazuje, że dzięki regularnym usługom na najwyższym poziomie w przystępnej cenie firmy związane z transportem publicznym, jak PolskiBus.com są w stanie kreować popyt na tego typu usługi, wpływać na zmniejszenie korków na drogach, wspomagać środowisko naturalne oraz wspierać gospodarkę.

Ponadto PolskiBus.com z przyjemnością informuje, że nowa linia P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów nieustannie cieszy się rekordową popularnością wśród naszych pasażerów. Od momentu uruchomienia linii zostało sprzedanych już ponad 68 000 biletów.

„Niezwykle wysoki poziom satysfakcji naszych pasażerów oraz ogromna liczba sprzedanych biletów w tak krótkim czasie jest najlepszym dowodem na to, że linia P7 łącząca Lublin, Warszawę i Rzeszów jest bardzo potrzebna i pożądana przez pasażerów. Chciałabym podziękować za wszelkie głosy poparcia, jakie do tej pory otrzymaliśmy. Już ponad 25 000 osób podpisało się pod apelem wspierającym otwarcie i dalsze funkcjonowanie linii Warszawa Lublin Rzeszów. Odnotowujemy szerokie zainteresowanie ze strony wszelkich mediów oraz lokalnych polityków. Pragnę jeszcze raz podkreślić, iż dotychczasowy sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym sympatykom. Wciąż prosimy o wsparcie mając nadzieję, że tak doskonałe wyniki badania będą dodatkowym dowodem, że istnieje duże zapotrzebowanie na tę usługę.” – mówi Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com

W dalszym ciągu zachęcamy naszych pasażerów do wspierania wspólnej inicjatywy popierającej niedawno uruchomione połączenie podpisując apel. Obecnie Samorządowe Kolegium Odwoławcze (SKO) jest w trakcie rozpatrywania skargi Stowarzyszenia Lexmid i BUS na decyzję Marszałka Województwa Mazowieckiego, dzięki której umożliwione zostało uruchomienie tego połączenia. Wobec tego w dalszym ciągu istnieje zagrożenie, że realizacja kursów na linii P7 zostanie przez SKO wstrzymana. Zapraszamy do podpisywania apelu, dzięki któremu wyrażacie Państwo swoje poparcie także dla nowych przyszłych połączeńwww.polskibus.com/petition.

Dane pochodzą z badania przeprowadzonego przez PolskiBus.com w dniach 24.10 – 07.11.2014 r.
W badaniu wzięło udział 758 respondentów, podróżujących na trasie P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów PolskiBus.com.

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 10 milionów pasażerów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona
w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.

Aby dokonać rezerwacji oraz uzyskać dodatkowych informacji na temat usług PolskiBus.com prosimy odwiedzić stronę internetową www.polskibus.com. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu firmy na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/polskibus.

Przykładowa rezerwacja:

PB-Rze-Lub

 

PB-Lub-Rze