PB_20_Elite

  • PolskiBus.com zamówił 20 nowych autokarów Plaxton ADL Elite i .
  • 35 000 000 PLN to wartość dodatkowej inwestycji we flotę firmy PolskiBus.com. 
  • Nowe autokary to kolejna faza nieustannego rozwoju strategii firmy.
  • Nowe autokary będą dostarczone na przełomie czerwca i lipca 2014 roku.

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Najlepszym sposobem, aby zarezerwować bilet, jest odwiedzenie strony internetowej:

Polskibus.com: zarezerwuj swój tani bilet >>

Bilety można zakupić także w stacjonarnych punktach sprzedaży w wybranych miastach.

PolskiBus.com ma przyjemność ogłosić, że dokonał zamówienia 20 nowych autokarów Elite i, które są budowane przez firmę Plaxton, oddział firmy Alexander Dennis Limited, największego producenta autokarów w Wielkiej Brytanii. Wysokopokładowe autokary Elite i są nowoczesne
i wyposażone w przyjazne środowisku silniki z niską emisją CO2. Oferują do 75 miejsc siedzących.

Autokary Plaxton spełniają oczekiwania firmy PolskiBus.com pod względem standardów, jakich oczekują pasażerowie. Są wyposażone w skórzane, uchylne fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, darmowy dostęp do wifi, klimatyzację oraz toaletę.

Pojazdy są przystosowane rownież do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się czy niepełnosprawnością, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich.

Firma PolskBus.com dostrzega zapotrzebowanie na swoje usługi i konsekwentnie realizuje przyjętą strategię rozwoju. Inwestycja kolejnych 35 milionów złotych we flotę 20 nowych autokarów to kolejny kamień milowy w planach rozwojowych firmy PolskiBus.com.

PolskiBus.com potwierdził tym samym zamówienie 45 nowych autokarów w ostatnich
3 miesiącach. Ich dostarczenie zwiększy flotę firmy z 73 do 118 autokarów.

Barry Pybis, Dyrektor Generalny PolskiBus.com powiedział: “Autokary marki Plaxton, o wysokim standardzie, będą kolejnymi w naszej flocie. Jest to dobra wiadomość dla naszych Pasażerów, ponieważ dzięki temu będziemy mogli rozwinąć sieć połączeń, tak aby odpowiedzieć na oczekiwania i zapytania naszych Klientów, w zakresie utworzenia nowych połączeń i linii.”

 „Mamy również przyjemność ogłosić w dniu dzisiejszym fakt, że PolskiBus.com przewiózł więcej niż 4,5 miliona pasażerów i stworzył dotychczas ponad 400 miejsc pracy w Polsce. Jesteśmy przekonani, że wraz z dzisiaj ogłoszoną naszą nową inwestycją, będziemy mogli przewieźć więcej nowych pasażerów
i stworzyć jeszcze więcej nowych miejsc pracy”
.

 PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.

PolskiBus.com obsługuje aż 12 tras. Tym samym dociera do 19 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik sprzedał już ponad 4 500 000 biletów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.