PendolinoOferta Super Promo na EIP bedzie dostępna również z Rzeszowa! Bilety już od 39 zł. PKP Intercity porządkuje cennik pociągów TLK i IC. Od 13 grudnia br. w pociągach kategorii TLK i IC będzie obowiązywać nowy, zoptymalizowany cennik kilometrażowy. Tanie loty z Rzeszowa. 
W efekcie na wielu trasach pasażerowie zapłacą za podróż nawet o kilkanaście procent mniej. 13 grudnia br. PKP Intercity zaoferuje swoim klientom super ceny na nowych trasach Pendolino i Express InterCity. Studenci, uczniowie czy posiadacze Karty Dużej Rodziny zapłacą jeszcze mniej.

W nowym rozkładzie PKP znajdziemy połączenie na pociąg Pendolino z Rzeszowa do Gdyni (Warszawy, Krakowa). Z Rzeszowa Pendolino będzie jeździło od poniedziałku do soboty, oprócz 25 i 26 grudnia 2015 r., 1 stycznia, 28 marca, 3 maja i 15 sierpnia 2016 r.

Z Gdyni do Rzeszowa pasażerowie będą jeździć od poniedziałku do piątku i niedzielę, oprócz 24, 25, 31 grudnia 2015, 27 marca, 2 maja, 14 sierpnia 2016.

20141113_baner_PL lotcom_lotypopolsce_468x60 Image Banner 484 x 60

Poniżej prezentujemy cennik wraz z ofertą Super Promo i godziny odjazdów.

EIP

Cennik biletów Trójmiasto (Super Promo):

ceny_SP_Trójmiasto

Cennik biletów Warszawa (Super Promo):

ceny_SP_WAW

Cennik biletów Kraków (Super Promo):

ceny_SP_KRK

Na pokładzie Pendolino brak jest WI-FI, pasażerowie 2 klasy otrzymają bezpłatny napój, 1 klasy kawę lub herbatę, plus zimny napój i ciastko.

UWAGA: Proponujemy sprawdzać czy w danym momencie tańszym i szybszym połączeniem nie będzie podróż z Rzeszowa do Warszawy samolotem. Podróż samolotem w obie strony w najtańszej opcji to koszt 164 zł.

Pisaliśmy o bardzo dobrych cenach LOTu na połączenia do Warszawy tutaj: z Rzeszowa do Warszawy samolotem za 68 zł >>>

button (LOT 164zł)

Rezerwuj bilety lotnicze na stronie: LOTu / CzechAirlines / Lufthansy / Ryanaira / Tripsta / Flipo

20141113_baner_PL lotcom_lotypopolsce_468x60 Image Banner 484 x 60

Najpierw udostępnione zostaną bilety z Promocji Super Promo, a następnie zniżki z rabatem 30%, 20% i 10%. Po wyprzedaniu biletów w niższych cenach zaczną obowiązywać stawki bazowe. Pule biletów z rabatami (Super Promo, 30%, 20%, 10%) będą limitowane. Zgodnie z zasadą „wcześniej – taniej” bilety w atrakcyjnych cenach zakupią osoby planujące podróż z wyprzedzeniem.

Stacje pośrednie i czasy odjazdów i przyjazdów:

Podróż do Krakowa będzie trwała (2:00) do Warszawy Centralnej (4:22), do Gdyni Głównej (7:50)

Rozkład2

Przykładowe rezerwacje bez oferty Super Promo:

Bilety na stronie intercity.pl możemy kupować z 30 dniowym wyprzedzeniem.

Przykładowa rezerwacja

Bilety na pociągi kursujące według nowego rozkładu jazdy do nabycia w kasach, biletomatach, na stronie www.intercity.pl oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnych (IC Mobile Navigator oraz SkyCash).

Rezerwuj mieszkania i apartamenty na: Wimdu.com

Noclegi 50% taniej: HRS.com

Rezerwuj noclegi również na: hotele.odlotyzrzeszowa.pl / hotelscombined.com / Otel.com / Venere.com / Accorhotels.com / IHG.com