OLE

Ryanair Ogłasza Pierwsze 2 Polskie Połączenia Krajowe

Aby uczcić powrót do Warszawy Modlin (tylko 38km od Pałacu Kultury), Ryanair ogłasza pierwsze dwa polskie połączenia krajowe, od marca 2014 roku, które będą operować codziennie z Warszawy Modlin do Gdańska i Wrocławia. Ruch pasażerski na tych połączeniach jest wstrzymywany przez monopol LOT-u i jego wysokie ceny. Najtańszy bilet LOT-u do Gdańska kosztuje 167 zł (€40), a do Wrocławia jest w cenie 178 zł (€42). Rejsy Ryanair z Warszawy do Gdańska i Wrocławia będą dostępne w sprzedaży od 1 listopada w cenie prawie o połowę niższą niż LOT, co tym samym oszczędzi miliony złotych polskim pasażerom w ciągu roku.

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Ceny lotów na nowo otwartych trasach mają zaczynać się od 99 PLN w jedną stronę. Ryanair będzie obsługiwał 2 krajowe loty do Gdańska i Wrocławia samolotem Boeing 737-800 oferując większą liczbę miejsc, lepsze ceny, lepszą punktualność i lepszą obsługę klienta niż LOT.

Michael O’Leary z Ryanair w Warszawie powiedział:

„Jesteśmy zadowoleni ze wzrostu rezerwacji od czasu ogłoszenia powrotu lotów Ryanaira do Modlina od 30 września już za 5 dni. Od przyszłego roku Ryanair będzie operować na ponad 30 trasach do / z Warszawy Modlina i liczymy, że przewieziemy 1,5 mln pasażerów do / z Modlina w 2014 roku.

Nie mamy wątpliwości, że lokalizacja Warszawa Modlin (tylko 38km od centrum Warszawy), przy nisko kosztowej bazie, tanim parkingu i łatwym połaczeniu autobusowym, pozwoli ułatwić wybór tego lotniska pasażerom, którzy polecą pierwszymi polskimi rejsami krajowymi Ryanaira z Gdańska i Wrocławia do Warszawy.

W ciągu ostatnich dwóch lat Ryanair stał się liniami lotniczymi nr w Polsce przewożąc więcej pasażerów niż LOT. Nasze dwa pierwsze połączenia krajowe przyniosą znacznie niższe ceny biletów lotniczych dla polskich konsumentów, a wreszcie pomogą uwolnić ich od wysokich cen biletów LOT-u na trasach krajowych.”

Dostępne w sprzedaży Rozpoczęcie lotów Częstotliwość lotów Ceny RYR LOT – najniższe ceny 
Warszawa – Gdańsk Listopad 13 Marzec 14 Codziennie 99 zł 167 zł
Warszawa – Wrocław Listopad 13 Marzec 14 Codziennie 99 zł 178 zł

Od 1 października bezpłatnie zostanie udostępniona aplikacja na smartfony. Dotychczas kosztowała 3 euro. Skrócony i uproszczony zostanie system rezerwacji biletów, natomiast w grudniu zostanie stworzona nowa witryna internetowa. Wyszukiwanie lotów ma być bardziej intuicyjne, a sama witryna przejrzysta i prostsza. Od 30 października ma zrezygnować z nielubianych przez pasażerów kodów captcha. ostateczny kształt witryny poznamy najprawdopodobniej już wiosną przyszłego roku. Bilety na lot można będzie zakupić nie tylko poprzez stronę internetową przewoźnika, ale również u agentów i pośredników. Tak od dawana z powodzeniem robi konkurent Ryanair’a, linia lotnicza Easy Jet.

Oficjalne Konto Ryanair Na Twitterze @Ryanair i DARMOWE LOTY DLA 10.000 i 20.000 OBSERWUJĄCEGO

Ryanair, tania linia lotnicza w Europie, (23 września) ogłosiła utworzenie oficjalnego konta na Twitterze, @Ryanair, aby 81 milionów pasażerów i media mogli być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami Ryanair, rozwojem tras i ofert specjalnych. Aby uczcić uruchomienie swojego oficjalnego konta Twitter, Ryanair oferuje bezpłatny lot* dla naszego 10.000 i 20.000 obserwującego.

twitterRYR
Robin Kiely z Ryanair powiedział:
 „Ryanair dąży do poprawy sposobu komunikowania się z naszymi pasażerami i opinią publiczną, w związku z tym mamy przyjemność poinformować, że dołączyliśmy do ​​Twittera i utworzyliśmy nasze oficjalne konto na Twitterze, @ Ryanair. Obserwujący Ryanair będą mogli otrzymywać bieżące wiadomości i mieć pewność, że nie przegapią naszych ogłoszeń dotyczących nowych tras, ofert specjalnych i rozwoju w całej Europie. Uruchomiona została również ulepszona sekcja mediów na stronie Ryanair.com, oferując europejskim mediom szereg faktów, wysokiej rozdzielczości zdjęcia i filmy.”