PB20082 PolskiBus.com: Nowa pula biletów za 1 zł, bilety możemy rezerwować do 30 września.

PolskiBus.com przygotował dla swoich klientów wiosenną niespodziankę. Już teraz można rezerwować bilety na długo wyczekiwany okres wakacji. Nowy kalendarz obejmuje terminy do 30 września. Decydując się na rezerwację biletów wcześniej, oszczędzamy pieniądze, które później możemy przeznaczyć na dodatkowe atrakcje w wybranym miejscu. Zanim jednak zaplanujemy letnie urlopy, warto pomyśleć o nadchodzącej Majówce i odwiedzić nowe, ciekawe miejsca zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest to ogromna okazja, by zarezerwować bilety zaczynające się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację.

Bilety na nowe kursy pasażerowie mogą kupić już teraz na stronie internetowej:

Polskibus.com: zarezerwuj swój tani bilet >>

Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł za rezerwację.

Przykładowa rezerwacja

PB1PLN

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie.

PolskiBus.com obsługuje aż 12 tras. Tym samym dociera do 19 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewoźnik sprzedał już ponad 3 000 000 biletów.

W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu, gniazdek elektrycznych znajdujących się pod każdym siedzeniem, a także skórzanych foteli. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski a także lody.