Po raz kolejny w tym roku dotarła do nas dobra informacja, pojawi się więcej okazji na loty z Rzeszowa do Monachium. W systemie rezerwacyjnym linii lotniczej LUFTHANSA operującej z Rzeszowskiej Jasionki na trasie do Monachium pojawiły się cztery dodatkowe loty. W letnim rozkładzie połączeń 2018, Lufthansa uruchomi cztery dodatkowe, wieczorne rejsy w tygodniu na trasie Rzeszów – Monachium. Maszyna wyleci z Monachium w poniedziałki, czwartki, soboty i niedziele i w te same dni z Rzeszowa do Monachium.  Pierwszy nowy rejs odbędzie się 3 maja 2018 roku. Więcej szczegółów na temat dodatkowego połączenia oraz pełny rozkład na trasie Rzeszów – Monachium – Rzeszów znajdziecie poniżej. Możliwość rezerwacji pod numerem tel. 535-780-710. Tanie loty z Rzeszowa.


Rezerwacje możecie dokonywać już dziś!
 >>>Bilety na trasie: RZEszów – Monachium – RZEszów (klik) <<<

 

lub pod numerem tel. 535-780-710.


Dodatkowe loty rozpoczynają się od 3 maja:

Poniedziałek – RZE-MUC- 19:55 – 21:20 i MUC-RZE – 17:55 –  19:20

Czwartek – RZE-MUC- 19:30 – 20:55 i MUC-RZE – 17:30 –  18:55

Sobota – RZE-MUC- 19:30 – 20:55 i MUC-RZE – 17:30 –  18:55

Niedziela – RZE-MUC- 20:00 – 21:25 i MUC-RZE – 18:00 –  19:25


button (Lufthansa)


To doskonała wiadomość, długo wyczekiwana przez pasażerów naszego lotniska”mówi Michał Tabisz, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. „Wraz z dynamicznym rozwojem gospodarczym regionu rosną potrzeby klientów biznesowych, zarówno lokalnych przedsiębiorców prowadzących interesy za granicą, jak i międzynarodowych korporacji obecnych na Podkarpaciu. Większa częstotliwość lotów z Rzeszowa do hubu Lufthansy w Monachium ułatwi i skróci podróż do najważniejszych centrów biznesowych na całym świecie.”

„Połączenia z Podkarpacia do stolicy Bawarii cieszą się dużym powodzeniem, dlatego zdecydowaliśmy się odpowiedzieć na potrzeby pasażerów wprowadzając dodatkowe rejsy. Lufthansa, wraz z innymi liniami Grupy, oferuje łącznie z Monachium rejsy do 130 miejsc na całym świecie. Jestem przekonany, że nowe połączenia zagwarantują mieszkańcom regionu jeszcze lepsze możliwości podróży w celach zarówno biznesowych jak, i turystycznych.”powiedział Frank Wagner, Country Manager Lufthansa Group w Polsce.


Rozkład lotów z Rzeszowskiej Jasionki do Monachium i z Monachiumy do Rzeszowa:

Dzień tygodnia Wylot godz. Przylot godz. nr lotu
Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Ndz Rzeszów 13:15 Monachium 14:45
LH 1619 KUP BILETY NOCLEGI
Pn (od 3.05) Rzeszów 19:55 Monachium 21:20 LH KUP BILETY NOCLEGI
Cz,Sb (od 3.05) Rzeszów 19:30 Monachium 20:55 LH KUP BILETY NOCLEGI
Nd (od 3.05) Rzeszów 20:00 Monachium 21:25 LH KUP BILETY NOCLEGI
Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd Monachium 11:10 Rzeszów 12;40
LH 1618 KUP BILETY NOCLEGI
Pn (od 3.05) Monachium 17:55 Rzeszów 19:20
LH KUP BILETY NOCLEGI
Cz,Sb (od 3.05) Monachium 17:30 Rzeszów 18:55 LH KUP BILETY NOCLEGI
Nd (od 3.05) Monachium 18:00 Rzeszów 19:25 LH KUP BILETY NOCLEGI

 


Booking_90PLN


BILETY (+48 535-780-710)

Bilety na dodatkowe połączenie Lufthansy z Rzeszowa do Monachium są już dostępne w sprzedaży, między innymi na stronie  lufthansa.com >>> Rezerwacje (+48 535-780-710)


Przykładowe rezerwacje lotów z RZEszowa: 


Rezerwuj noclegi na: booking.com / TRIVAGO / hotelscombined / Otel.com / Hotelopia.com (noclegi all inclusive) / Hotels.com / Agoda.com / Accorhotels.com / IHG.com / Hilton.com /

Rezerwuj apartamenty i mieszkania: Wimdu.com

Możecie również poszukać noclegów przez naszą wyszukiwarkę hoteli, która wyszukuje i porównuje ceny hoteli we wszystkich systemach rezerwacyjnych:

HotelsCombined-logo2


Rezerwuj bilety lotnicze na stronie: LOT / Lufthansa / Ryanair / Skyscanner / Tripsta / Flipo


Planujecie wynająć samochód? Najtaniej zrobicie to na stronie Renatalcars.com >>>.


W 2015 roku Munich Airport zostało pierwszym europejskim lotniskiem nagrodzonym prestiżowym tytułem “Five-Star Airport” przez londyński instytut Skytrax. Teraz to Lufthansa otrzymała 5 gwiazdek jako pierwsza w Europie i jak dotąd jedyna linia lotnicza. Skytrax nagrodził Lufthansę najwyższą oceną w lotniczym świecie na początku grudnia. A to nie wszystkie wyróżnienia: w marcu, w corocznym rankingu Skytrax, Terminal 2 i terminal satelitarny operowany przez Munich Airport i Lufthansę otrzymał tytuł najlepszego terminalu na świecie. Nagrody zostały przyznane w uznaniu za usługi premium i niezwykły komfort podróży, dzięki któremu każda podróż przez Monachium jest wyjątkowym doświadczeniem. To pierwszy terminal na świecie, który został specjalnie przystosowany do potrzeb ruchu przesiadkowego, co sprawia, że przesiadanie się na inny samolot w Monachium jest bardzo komfortowe. Żaden inny europejski hub nie może konkurować z nim minimalnym czasem przesiadki, wynoszącym tylko 30 minut.

Lufthansa wierzy w potencjał biznesowy oferowany przez region. Oferując Partner Plus Benefit, dysponuje wzorcowym programem lojalnościowym dla klientów korporacyjnych oraz narzędziem do zarządzania podróżami dostępnym dla wszystkich firm w regionie. W Polsce w programie Partner Plus Benefit bierze udział łącznie ok. 8 tysięcy firm. Rezerwacji można dokonywać na stronie lh.com i w biurach podróży.


Jeśli spodobał Ci się ten wpis, dołącz do naszych czytelników i zarejestruj się na nasz newsletter, aby w pierwszej kolejności otrzymywać informację o kolejnych interesujących wpisach prosto na skrzynkę mailową. 

Zapisz się do naszego newslettera

Aby zapisać się do newslettera, wpisz swój adres email poniżej. Otrzymasz email z informacją, jak potwierdzić subskrypcję.


Zapraszamy też do polubienia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/OdlotyzRZEszowa >>>


Z LOTNISKA W RZESZOWIE OBECNIE OPERUJĄ:

LOT Ryanair Lufthansa

PLL LOT do Warszawy (5 rejsów dziennie).

A od 2018 r nowe połączenia do Stanów Zjednoczonych – Nowy Jork (EWR) i Tel Awiwu (TLV). 

PLL LOT: Zarezerwuj swój lot w >>

Ryanair do Manchesteru, Londynu (lotniska Stansted i Luton – 12 połączeń w tygodniu), East Midlands, Dublina, Oslo oraz do Bristolu, na Grecką wyspę Korfu oraz od października do Glasgow.

A od 2018 r nowe połączenia do Grecji (Ateny) i Bułgarii (Burgas). 

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>

Lufthansa oferuje połączenie między Rzeszowem a Monachium siedem razy w tygodniu. Nowa trasa zastąpiła dotychczasowe rejsy ze stolicy Podkarpacia do Frankfurtu.

Lufthansa: zarezerwuj swój lot >>