PLRZE_2015Kolejny rok z rzędu Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” notuje ciągły wzrost liczby obsłużonych pasażerów. Według danych na koniec roku w 2015 r. w Porcie Lotniczym „Rzeszów-Jasionka” odprawionych zostało ponad 645 tys. podróżnych, jest to ponad 7-procentowy skok w statystyce względem ubiegłego, również rekordowego roku, bowiem w 2014 r. rzeszowskie lotnisko obsłużyło 601 tys. podróżnych. Tanie loty z Rzeszowa. 

20141113_baner_PL lotcom_lotypopolsce_468x60 Image Banner 484 x 60

Bilety z Rzeszowa do Warszawy juz od 68 zł (OW) – Sprawdź i zarezerwuj >>>

W grudniu 2015 r. odprawionych zostało ponad 46,6 tys. podróżnych. Jest to ok 19-procentowy skok w statystyce w relacji miesiąc do miesiąca, bowiem w grudniu 2014 roku rzeszowskie lotnisko obsłużyło 39,2 tys. podróżnych.

Rezerwuj bilety lotnicze na stronie: LOTu / CzechAirlines / Lufthansy / Ryanaira / Tripsta / Flipo

Rezerwuj apartamenty i mieszkania: Wimdu.com

Rezerwuj noclegi również na: hotele.odlotyzrzeszowa.pl / hotelscombined / Otel.com / HRS.com / Venere.com / Accorhotels.com / IHG.com / booking.com /

Zdecydowanie większy wzrost i także rekordowy wynik notuje Jasionka w przewozach cargo. W porównaniu z ubiegłorocznym wynikiem nieco ponad 1100 ton towarów, 2015 rok zakończył się prawie 4,5 tys. ton obsłużonych towarów.
– Niezmiernie cieszymy się z tegorocznego wyniku, zarówno w przewozach pasażerskich, jak i cargo – nie kryje zadowolenia Stanisław Nowak, prezes lotniska. Podkreśla, że Jasionka potwierdza tym wynikiem, iż wzrost konkurencyjności w branży lotniczej w Polsce ciągle jeszcze ma spory potencjał do wypełnienia. – Chociażby w segmencie czarterowym, który ze względu na problemy w Afryce Północnej sprawił, że touroperatorzy wycofali się z ofertami wypoczynku w Egipcie czy Tunezji – dodaje prezes Nowak.

2012-2015

Z LOTNISKA W RZESZOWIE OBECNIE OPERUJĄ:

lot_logo_pl CSA_logo Ryanair_logo Lufthansa

PLL LOT do Warszawy (4 rejsy dziennie)

PLL LOT: Zarezerwuj swój lot w >>>

Czech Airlines do Edyngurga

Czech Airlines: Zarezerwuj swój lot >>>

Czasowe zawieszenie lotów Czech Airlines z Rzeszowskiej Jasionku >>>

Ryanair do Manchesteru, Londynu (lotniska Stansted i Luton – 12 połączeń w tygodniu), East Midlands, Dublina, Oslo, Bristolu oraz od 1 maja na Korfu

Ryanair: zarezerwuj swój tani lot >>>

Lufthansa do Frankfurtu (12 razy w tygodniu)

Lufthansa: zarezerwuj swój lot >>>