4UMix2Już w piątek (1.08) rusza sprzedaż biletów nowej linii lotniczej 4 YOU Airlines, która będzie realizowała loty z RZEszowa, poniżej znajdziecie Państwo szczegółowy rozkład lotów do Barcelony (Girony), Brukseli (Charleroi), Mediolanu (Bergamo), Tel Awiwu, Dortmundu, Edynburga, Paryża i Rzymu. Ceny biletów już od 47 PLN w jedną stronę (OW).

Z okazji ogłoszenia nowych połączeń 4YOU Airlines oferuje pasażerom 7 000 biletów na wszystkie trasy dostępne w siatce połączeń przewoźnika w promocyjnej cenie 47 złotych w jedną stronę (ze wszystkimi opłatami). Promocja będzie trwała przez cały sierpień br., a rezerwacji będzie można dokonywać online już od północy 1 sierpnia pod adresem www.4youairlines.com >>

Przeczytaj wcześniejszy wpis: 4YOU Airlines: z RZEszowa polecimy do Barcelony, Brukseli, Mediolanu, Tel Awiwu, Dortmundu, Edynburga, Paryża i Rzymu – nowa baza na RZEszowskiej Jasionce >>

rozkład

Zarezerwuj tani nocleg w Barcelonie >>

hoBCN

Zarezerwuj tani nocleg w Rzymie >>

hoRzym

Zarezerwuj tani nocleg w Paryżu >>

ho_Paris

Zarezerwuj tani nocleg w Mediolanie >>

ho_Milan

Zarezerwuj tani nocleg w Brukseli >>

ho_Brussels

Zarezerwuj tani nocleg w Dortmundzie >>

ho_Dortmund

Zarezerwuj tani nocleg w Edynburgu >>

ho_Edinburgh

Zarezerwuj tani nocleg w Tel Awiwie >>

ho_TelAviv

Informacja o przewoźniku:

4YOU Airlines to nowa polska linia lotnicza, która w tani i bezpieczny sposób chce przybliżyć świat swoim pasażerom. Linia rozpocznie obsługę połączeń rejsowych 3 listopada 2014 roku. Dwa samoloty przewoźnika typu Airbus A320, ze 180 miejscami na pokładzie, będą bazować na lotniskach w Rzeszowie oraz w Łodzi. W 2015 roku flota przewoźnika rozszerzy się o kilka następnych maszyn tego samego typu, co pozwoli na zaoferowanie tanich przelotów czarterowych i regularnych również z innych polskich portów lotniczych. Już dziś 4YOU Airlines obsługuje połączenia czarterowe z kilku polskich lotnisk we współpracy między innymi z linią Eurolot, wykonując ponad 40 operacji lotniczych tygodniowo. 4YOU Airlines – Latamy dla CIEBIE.

Informacja o lotnisku

Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” to jedno z najdynamiczniej rozwijających się lotnisk w Polsce, w ub. roku obsłużył niemal 600 tys. pasażerów. Aktualnie z Jasionki można dotrzeć bezpośrednio do: Frankfurtu (2 razy dziennie w dni powszednie), Warszawy (4 rejsy dziennie), Londynu (10 połączeń tygodniowo na lotniska w Stansted i Luton), a także do: Manchesteru, Paryża, Rzymu, Bristolu, East Midlands, Dublina, oraz Oslo. Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa>>, Ryanair >>oraz Eurlot >>. Z kolei obecnie oferowane z Rzeszowa kierunki czarterowe to Bułgaria, Egipt, Grecja, Tunezja i Turcja, a nowościami tego sezonu są Kos oraz Djerba.