EUROLOTnew2Bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Podkarpacia. Od sezonu zimowego EUROLOT uruchamia dwa nowe połączenia z Rzeszowa (Jasionki) do Amsterdamu via Kraków oraz do Gdańska. Bilety z bagażem rejestrowanym są już dostępne w systemie rezerwacyjnym:

Zarezerwuj bilet na stronie eurolotu >>

Połączenie z Rzeszowa do Amsterdamu realizowane będzie raz w tygodniu – w niedziele, począwszy od 27 października. Wylot do Amsterdamu zaplanowano z międzylądowaniem w Krakowie. Samolot z Jasionki będzie startował o godz. 15.40, przylot do Amsterdamu zaplanowano na 19.15 (do Krakowa 16.20). Loty będą odbywały się wyłącznie w jedną stronę do Holandii (via Kraków).

Na stronie głównej w wyszukiwarce jak na razie nie jest możliwy wybór lotniska docelowego Kraków. Podpowiemy Wam jak to zrobić:
Krok 1: Wchodzimy na stronę: EUROLOTu
Krok 2: Wybieramy dowolny lot na głównej stronie: szukaj połączenia
Krok 3: Pokaże się strona z wybranym lotem – należy kliknąć po prawej stronie na zakładkę: zmień wyszukiwanie
Krok 4: Możemy już wyszukać połączenia RZE-KRK.
Ceny biletów do Krakowa zaczynają się od 72 zł.

Ten dziwny rozkład związany jest koniecznością przebazowania samolotu w związku z rejsami z Rzeszowa do Rzymu i Paryża.

Oprócz połączenia do Amsterdamu  EUROLOT  uruchomi połączenie lotnicze między Gdańskiem a Rzeszowem. Pierwszy lot na tej trasie odbędzie się 29 października.

Połączenie z Jasionki realizowane będzie raz w tygodniu (środa) bez międzylądowań. Samolot z Rzeszowa do Gdańska wystartuje o godzinie 5:30 w Gdańsku będzie lądować o 6:55.

Połączenie z gdańska wygląda nieco inaczej, realizowane będzie dwa razy w tygodniu tj. we wtorki (z międzylądowaniem w Krakowie) oraz w soboty. We wtorki samolot z Gdańska wystartuje o godzinie 6:20 natomiast wyląduje w Rzeszowie o godz. 8:45. W sobotę rozkład wygląda nieco inaczej. Z Gdańska samolot wystartuje tuż po godzinie 6, zaś w Rzeszowie przylot zaplanowany jest na godz. 7:35. Weekendowy lot na Podkarpacie będzie realizowany bez międzylądowania.

Bilety są już dostępne w systemie przewoźnika:

Zarezerwuj bilet na stronie eurolotu >>

Najtańszy bilet kosztuje niespełna 230 zł za lot w jedną stronę.